Mata x Adidas, nowa współpraca

Mata x Adidas. Współpraca oficjalnie zapowiedziana! "Mata dołączył do ekipy w dresie z 3 paskami"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.06.2022 13:10

Mata rozpoczął współpracę z Adidasem! Po krótkiej zapowiedzi w formie plakatów w Warszawie wreszcie poznaliśmy więcej szczegółów. Jak Matczak pokaże się w produktach Adidasa?

Młody Matczak oficjalnie rozpoczął współpracę z marką Adidas. Jak na początku otrzymaliśmy jedynie krótką zapowiedź, tak teraz znamy już więcej szczegółów.

Wcześniej przecieki sobie zaprzeczały. Jedni, m.in. Dropsy, mówili, iż zapowiada się spora współpraca. A taki Wujek Rada zdradził, że "to nic dużego". To jak jest w rzeczywistości?

Współpraca Maty i Adidasa

W czwartek otrzymaliśmy więcej informacji o współpracy Adidasa z Matą. Jak ma wyglądać owa kolaboracja? Czy dostaniemy nowy merch, jak w przypadku Mata x McDonald's?

Mata x Adidas, zapowiada się epicka kolaboracja
Mata x Adidas, zapowiada się epicka kolaboracja (Materiały prasowe)

Na pewno wiemy już, że Mata został nowym ambasadorem marki Adidas. Firma zdecydowała się na kolaborację, chcąc wspierać "muzyków, którzy idą pod prąd i inspirują miliony jak Beyonce czy Pharell Williams".

Adidas przekazał w informacji prasowej, że mamy się spodziewać "współpracy jakiej jeszcze na polskim rynku nie było". Co to może oznaczać? Skoro wymieniony został wyżej Pharell... kurczaki, to może zwiastować nawet własny model butów! Williams produkuje od lat "NMD HU":

trwa ładowanie posta...

Przyszłość zapowiada się niesamowicie. Kolaboracja Maty może być epicka - i na to oczywiście liczymy!

Co dalej? Kiedy data premiery?

Na ten moment Adidas zapowiedział, że pierwszych efektów ich współpracy z raperem możemy spodziewać się w drugiej połowie roku. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne zapowiedzi.

Źródło: Materiały prasowe

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 43
  • emoji ogień - liczba głosów: 83
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 11
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 14