trendy
Google będzie miało swój ChatGPT. Kiedy się pojawi?
Przyjaciele wracają do streamingu!

Przestańcie smutać! "Przyjaciele" wracają do streamingu

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.03.2021 13:38

Słynny serial komediowy "Przyjaciele" pod koniec 2020 roku zniknął z Netflixa, ale już wkrótce powróci do streamingu – tym razem na HBO GO. Sprawdźcie szczegóły tego powrotu!

Powiedzieć, że 2020 rok był trudny, to jak nic nie powiedzieć. Gwoździem do trumny dla 2k20 był fakt, że w sylwestra z Netflixa zniknął serial "Przyjaciele", co skończyło się żałobą i wielkim smutaniem w domach wszystkich serialomaniaków. Dlaczego? Po tym, jak produkcja zniknęła z biblioteki streamingowego giganta, nie można było jej obejrzeć nigdzie indziej w legalny sposób w polskim internecie.

Co było powodem zniknięcia kultowego serialu z Netflixa? Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o... prawa do serialu, które należą do WarnerMedia. W minionym roku firma uruchomiła nowy serwis streamingowy HBO Max i to oczywiste, że zapragnęła mieć "Przyjaciół" na wyłączność. Ponieważ jednak nad Wisłą HBO Max jeszcze nie wystartowało, polscy serialomaniacy stracili możliwość oglądania serialu.

"Przyjaciele" wracają na HBO GO! Kiedy premiera?

Na szczęście HBO GO uratowało 2021 rok! Na platformie pojawi się wszystkie dziesięć sezonów "Przyjaciół". Słynny serial komediowy będziecie mogli oglądać na HBO GO już od 15 kwietnia. News wywołał ekscytację wśród fanów "Przyjaciół", którzy na krótki czas stracili możliwość oglądania losów ulubionych bohaterów z Nowego Jorku.

trwa ładowanie posta...

Serial "Przyjaciele" – czym jest?

Produkcja opowiada o grupie sześciorga przyjaciół z Nowego Jorku. Serial został obsypany wieloma prestiżowymi nagrodami, m.in. Emmy czy Złotymi Globami. W obsadzie "Przyjaciół" pojawiają się takie nazwiska, jak Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry czy David Schwimmer. Chcecie wiedzieć, którym bohaterem "Przyjaciół" jesteście? Sprawdźcie nasz quiz!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 43
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Lucky Girl Syndrome opanowało TikToka. Przepis na szczęście?