seriale
"Gra o Tron" powróci z "prawie 9. sezonem"? Jon Snow jako główny bohater?!
Lucyfer Sezon 5b: ile odcinków ma ten sezon?

Lucyfer Sezon 5b: Ile odcinków ma przedostatni sezon? Gdzie można go obejrzeć?

Źródło zdjęć: © Netflix / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,28.05.2021 12:00

Wreszcie otrzymaliśmy wyczekiwany serial! Zadebiutował właśnie Lucyfer Sezon 5b! Ile odcinków ma druga połowa sezonu? I najważniejsze: gdzie możemy go obejrzeć?

bFPtAIrT

Jeden z najlepszych seriali o diable na ziemi właśnie został wzbogacony o końcówkę piątego sezonu! Dokładniej, to Lucyfer sezon 5b! Najciekawsze jest to, ile dokładnie odcinków ma ta nowość!

Albo nie, wcześniej krótkie wprowadzenie do piątego sezonu!

Jak pewnie wiecie, pod koniec czwartego sezonu, Lucyfer musiał wrócić w swoje rodzinne strony. Trochę czasu minęło, ale pomimo tego, iż nasz bohater nadal zajmował się „sprawami” na ziemi... no pojawiła się duża zmiana.

Największą nowością i gamechangerem jest pojawienie się brata bliźniaka Lucyfera, Michała. Kto nie widział 5a, musi go szybko nadrobić!

bFPtAIrV

Lucyfer, sezon 5b: Ile odcinków ma przedostatni sezon?

Właśnie! Oto najważniejsze pytanie, ponieważ tyle czasu będziecie potrzebowali do binge’u! Przecież seriale Netflixa (i nie tylko), najlepiej połyka się w całości, podczas jednego, bardzo długiego wieczoru… i prawdopodobnie także nocy. Bo halo, nie zaśniecie, dopóki nie dowiecie się, co się stało z TYM bohaterem.

Mniejsza już o binge. Ile odcinków ma ten sezon?

Sezon 5b ma 8 odcinków, co w połączeniu z sezonem 5a, który też trwał przez 8 odcinków, daje nam w sumie aż 16 odcinków w pełnym sezonie 5.

bFPtAIrX

Gdzie mogę zobaczyć sezon 5b Lucyfera?

W pierwszej kolejności został on udostępniony na Netflixie, gdzie od razu możecie sprawdzić wszystkie odcinki! Bez żadnych opóźnień - dlatego tyle osób kocha tę platformę. Jednak osoby, które nie posiadają aktywnej subskrypcji, nie są na straconej pozycji. Za jakiś czas wszystkie odcinki Lucyfera powinny być dostępne na kanale telewizyjnym FOX.

Mieliście szansę obejrzeć już drugą połowę piątego sezonu? Jeżeli tak, to jakie macie wrażenia?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Nowości na Netflixie w lipcu. Zapowiada się lato gorących premier