seriale
Luty 2023 na Netfliksie. Seriale i filmy, które warto obejrzeć
Inspiracja dla serialu Loki jest... bardzo interesująca

„Loki” jest inspirowany „Teletubisiami” 😮😮😮

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.05.2021 11:15

Zaraz zadebiutuje najważniejszy serial w MCU! W ostatnim wywiadzie dowiedzieliśmy się, że inspiracje do niego są czerpane z wielu źródeł — bardzo dziwnych źródeł.

Nie brakuje Wam już Marvela i MCU? Stosunkowo niedawno zakończył się „The Falcon and the Winter Solider” - i nie dostaliśmy nic na przeczekanie okresu pomiędzy tym, a nadchodzącym serialem. Jeżeli wszystko byłoby okej, to już za chwilę oglądalibyśmy „Black Widow”, czyli końcówkę perypetii Scarlett Johanson w uniwersum Marvela.

Nie martwcie się jednak, do najbliższej serialowej premiery pozostał mniej niż miesiąc. Dla wielu fanów i fanek „Loki” będzie najważniejszy: Tom Hiddlestone powraca w roli boga psot i podstępu! Ponadto, w obsadzie aktorskiej znajdziemy nawet Owena „Wow” Wilsona.

Na ten moment, nie wiemy za wiele o samym serialu — jedynie to, że skupi się na postaci Lokiego, który przemierzy różne uniwersa MCU. Na swojej drodze spotka swojego damskiego odpowiednika w postaci Lady Loki. Jako, że serial zaraz zadebiutuje, już zaczynają pojawiać się różne doniesienia czy przecieki z wywiadów.

Loki był inspirowany… tym?!

W jeszcze nieopublikowanym wywiadzie z reżyserem Kate Herron, w papierowym Entertainment Weekly, poznaliśmy inspiracje, z których czerpali twórcy.

Przy obmyślaniu „Lokiego”, twórcy czerpali inspiracje z filmów i seriali takich jak:

Blade Runner, Mad Men i, co najciekawsze, Teletubisiów

“Teletubisie” są jedną z inspiracji do ogromnego serialu tworzonego przez setki osób. Mam wiele pytań, które nie zostały jeszcze w żaden sposób opowiedziane — i nie zostaną. Herron na pytanie, w jaki sposób seria o kolorowych stworkach miałaby wpłynąć na „Lokiego”, odpowiedziała w enigmatyczny sposób: „Musicie poczekać do 11 czerwca”.

trwa ładowanie posta...

Żeby nie było tak nudno, łapcie także kompletnie nowy i ekskluzywny klip:

Marvel Studios' Loki - 'Introducing Agent Mobius' Clip (2021) Tom Hiddleston, Owen Wilson

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"The Last of Us". Odcinek 3. Nie jesteście na to gotowi