Lexy i Natsu znowu zawalczą?

Lexy znowu zawalczy z Natsu? Usunięty tweet i "mocna decyzja"

Źródło zdjęć: © Vibez / Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.07.2022 12:35

Czy dwie topowe polskie influencerki ponownie zmierzą się w oktagonie? Gimper przedstawił materiały, które sugerują, że wkrótce dojdzie do freak fightu Lexy Chaplin i Natalii "Natsu" Karczmarczyk. Poznajcie szczegóły!

Miłośnicy freak fightów doskonale pamiętają walkę, którą Lexy i Natsu stoczyły w sierpniu ubiegłego roku. Influencerki wystąpiły przed publicznością w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie podczas pierwszej gali High League. Starcie było niezwykle emocjonujące. Sędziowie jednogłośną decyzją wskazali na zwycięstwo Natsu. Cały pojedynek można za darmo obejrzeć na kanale federacji na YouTube.

Po ubiegłorocznej walce Lexy nie zrezygnowała z udziału we freak fightach. Influencerka wystąpiła podczas kolejnej edycji High League, podczas której rozgromiła Fagatę. Tymczasem Natsu zrobiła sobie przerwę od sztuk walki, aby skupić się na koncertach Teamu X i rozwijaniu własnego projektu Natsu World. To drugie wyszło jej niekoniecznie pomyślnie, o czym dowiecie się z tekstu Oliwiera.

HIGH League BONUS FIGHT: Lexy Chaplin vs. Natalia "Natsu" Karczmarczyk

Czeka nas druga walka Natsu i Lexy?

Gimper przedstawił teorię, która może sporo namieszać w świecie freak fightów. Twórca zasugerował, że czeka nas rewanż pomiędzy Natsu i Lexy. Co na to wskazuje? Lexy dodała na Twittera enigmatycznie brzmiący wpis "ohh shit here we go again", po czym go usunęła. Niedługo później Natsu wstawiła na Instastory relację, w której napisała, że podjęła "mocną decyzję" i nie podejrzewała, że się zgodzi.

Rewanż Lexy z Natsu?
Rewanż Lexy z Natsu? (YouTube)
Rewanż Lexy z Natsu?
Rewanż Lexy z Natsu? (YouTube)

Kiedy mógłby odbyć się rewanż Natsu z Lexy?

Na razie walka rewanżowa pomiędzy Lexy a Natsu to spekulacje, ale trzeba przyznać, że pojedynek pomiędzy influencerkami jest całkiem prawdopodobny. Smaczkiem w starciu byłby wątek Marcina Dubiela, który jest byłym chłopakiem Lexy i obecnym partnerem Natsu. Przypomnijmy, że 17 września 2022 roku odbędzie się czwarta gala High League - może właśnie wtedy influencerki odbędą rewanżowe starcie?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2