Lexy Chaplin zniesmaczona Nikitą

Lexy Chaplin zniesmaczona Nikitą. "Co Ty ze sobą robisz?"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,30.01.2024 18:30

Nikita najwyraźniej pomyliła platformy, bo na jej Instagramie pojawiły się dość frywolne zdjęcia. Nie spodobały się one Lexy Chaplin, która wyraziła w komentarzach swoje zniesmaczenie.

Nikola Biela, znana szerzej jako Nikita lub była Daniela Magicala, ponownie zaskoczyła swoich obserwatorów. Jakiś czas temu wspólnie z nowym chłopakiem, Łukaszem Pawłowskim "Cameraboyem", poinformowali, że zakładają konto na niebieskiej platformie.

Nikita kusi zdjęciami i ogłasza konkurs

Jak powiedzieli, tak też uczynili. Ciekawscy najwyraźniej nie muszą jednak wykupować subskrypcji, by podejrzeć, co tam słychać u gołąbeczków. Nikita postanowiła bowiem podzielić się trzema pikantniejszymi fotkami na Instagramie.

Ogłosiła również konkurs: "Osoba, która zostawi najciekawszy komentarz i otrzyma najwięcej polubień, dostanie specjalne zdjęcie priv. Macie czas do 3 Lutego" - napisała Nikita.

trwa ładowanie posta...

Lexy Chaplin zniesmaczona zdjęciami Nikity

Jej wpis wywołał wśród obserwatorów mieszane uczucia. Wielu obserwatorów zauważa, że Nikita chyba pomyliła platformy. Pojawiło się także kilka komentarzy wsparcia. Jednak tym najgodniejszym uwagi jest komentarz pozostawiony przez Lexy Chaplin.

Nikola co Ty ze sobą robisz 🙁

- napisała Lexy Chaplin.
trwa ładowanie posta...

W kolejnym komentarzu zostawiła wymiotujące emoji. Włodarka Clout MMA i fanka patologii niby ma coś do gadania, bo w końcu Nikita jest zawodniczką w jej federacji. Z drugiej strony czy osoba, która co rusz wywołuje wokół siebie dramy, powinna pouczać inne influencerki? Nie wiem, choć się domyślam.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0