Lego wydaje zestaw z The Office (21336)! Wreszcie IDEALNY set dla fanów?

Lego wydaje zestaw z The Office (21336)! Wreszcie IDEALNY set dla fanów?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,18.07.2022 13:30

To już oficjalne: Lego wydaje zestaw nawiązujący do serialu "The Office". Produkt jest napakowany najróżniejszymi odniesieniami do "tych dobrych" sezonów. Marzenie fanów serialu zostało zrealizowane?

Lego to idealna zabawa dla każdego. Chociaż można byłoby napisać, że jest to "uzależnienie": najpierw - jako dzieci - musimy prosić rodziców/dziadków o jakikolwiek zestaw. A jak już mamy te 20-30 lat, to sami możemy wydać ciężko zarobione pieniądze na kilkaset klocków, które sami będziemy składali przez X godzin. I to jest piękne w tym wszystkim.

Producent klocków od dłuższego czasu eksperymentuje z zestawami. Już na nikim nie robi wrażenia, gdy w sklepie widzimy dokładnie odwzorowanego Land Rovera Defendera czy stadion Santiago Bernabéu. A teraz do kolekcji można także dołożyć świetnie zapowiadający się zestaw z The Office!

Lego The Office (21336), czyli "muszę to mieć"

Wreszcie, jako sygnowany metką "Lego Ideas", nadchodzi zestaw z "The Office". Dokładniej będzie to zestaw numer 21336, zawierający 1164 elementy. Oficjalna cena to 569,99 zł.

Zestaw Lego The Office 21336
Zestaw Lego The Office 21336 (Materiały prasowe)

Data premiery została zaplanowana na 1 października 2022 roku.

ALE O CO TYLE SZUMU Z TYM ZESTAWEM?

Według mnie, odpowiedzi są dwie. Jako projekt z "Ideas" "The Office" został przekazany do rozpatrzenia już pod koniec 2020 roku. Także hype na ten produkt był już od dawna.

Drugi powód? Sam zestaw zapowiada się świetnie. Twórcy zdecydowali się na zawarcie odniesień do mockumentu do jego 7. sezonu, czyli momentu, gdy Michael Scott opuścił serię.

W zestawie jest 15 minifigurek LEGO: Michael Scott, Dwight Schrute, Jim Halpert, Pam Beesly, Ryan Howard, Angela Martin, Oscar Martinez, Kevin Malone, Stanley Hudson, Kelly Kapoor, Phyllis Lapin Vance, Meredith Palmer, Creed Bratton, Toby Flenderson i Darryl Philbin, a także figurka LEGO kota Angeli o imieniu Garbage. Ponadto jest też wiele akcesoriów przypominających zabawne momenty, takie jak zszywacz w galaretce, złoty bilet, statuetka Dundie oraz kubek z napisem "World’s Best Boss" - czytamy na stronie Lego.

Lego wydaje zestaw z The Office (21336)
Lego wydaje zestaw z The Office (21336) (Materiały prasowe)

Figurki będą posiadały dwa nadruki na głowach, aby móc "pokazać różne emocje".

Czym jest "Lego Ideas"?

W skrócie: to program Lego dla fanów, którzy mogą zgłaszać swoje projekty na specjalnej stronie.

Tam inni fani mogą głosować, a gdy zostanie przekroczona pewna liczba głosów projekt trafia do Lego, gdzie jest analizowany i sprawdzany. A gdy wszystko "działa", podpisane zostaną umowy licencyjne itd., a projekt trafia na półki sklepowe.

Oryginalny pomysł na Lego The Office
Oryginalny pomysł na Lego The Office (Lego Ideas)

Pierwotny zestaw z "The Office" wyglądał odrobinę inaczej, ale duch projektu został zachowany. A subiektywnie pisząc: ten oficjalny (21336) wygląda O WIELE lepiej.

Źródło: Lego

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1