Kubełek na popcorn z “Diuny 2” obudził sprośne skojarzenia

Kubełek na popcorn z "Diuny 2" obudził wśród fanów sprośne skojarzenia

Źródło zdjęć: © X
Konrad SiwikKonrad Siwik,28.01.2024 14:30

"Diuna 2" już niebawem zadebiutuje w kinach w na całym świecie. W najlepsze trwa akcja marketingowa, której częścią jest kubełek na popcorn. Pojemnik inspirowany robalem z filmu obudził wśród fanów nieco inne skojarzenia.

Do premiery drugiej części "Diuny", która zadebiutuje w kinach w marcu, został nieco ponad miesiąc. Obecnie trwa kampania reklamowa, a w sieci wylądowało już kilka zwiastunów.

Diuna: Część druga - Oficjalny zwiastun #3 PL

Kubełek na popcorn czy zabawka erotyczna?

Jak to z promocjami blockbusterów bywa również i w przypadku dzieła Denisa Villeneuve do multipleksów trafią specjalne kubki na napoje i kubełki na popcorn inspirowane filmem. Do sieci, dzięki uprzejmości użytkownika X Crisa Parkera, trafiły zdjęcia pojemnika z otworem, który miał przypominać paszczę czerwia pustyni.

trwa ładowanie posta...

Tak się jednak złożyło, że oryginalny kubełek na popcorn obudził wśród fanów zupełnie inne, sprośne skojarzenia. Sieć została zalana prześmiewczymi komentarzami i memami z plastikowym robakiem. Wielu internautów uważa, że pojemnik przypomina... zabawkę erotyczną.

trwa ładowanie posta...

Trzeba przyznać, że marketingowcom udało się wywołać niezły szum na miesiąc przed premierą filmu. Pytanie tylko, czy na pewno o taki odbiór kubka im właśnie chodziło.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Sardyna,zgłoś
Ka też chciałbym kupić gdzie można???
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się