trendy
Mega Wyprzedaż Epic Games Store. Tego nie możecie ominąć
Szurskie hity

Kto najlepiej dissuje plandemię? Wcale nie Komarenko - wybieramy SZURSKIE HITY

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.01.2022 09:30

Jednym z efektów pandemii jest powstanie nowego gatunku muzycznego - szurmuzyki. Jest to wymagający gatunek, bo artyści muszą być obyci w świecie teorii spiskowych. Kto przez ostatnie dwa lata zasłużył sobie na miano najlepszego szurmuzyka?

Ktokolwiek odpowiada za konto @gromotapl na Twitterze, jestem fanem tej osoby po wszystkie czasy. Internauta określa się jako "koneser szurów i Konfederacji, choć to właściwie to samo" (btw. kłamstwa nie wykryto) i udostępnia na swoim profilu doskonałe treści. Internauta podjął się niedawno imponującego zadania zebrania w jednym miejscu "szurskich hitów". My wybierzemy z tej listy najlepsze kawałki.

Wyróżnienie może być tylko jedno ❤❤❤

Na wyróżnienie zasługuje piosenka "Kity i mity" w wykonaniu duetu Ivan Komarenko i Justyna Socha. Tak jak przeurocza jest scena w "Zakochanym kundlu", gdy dwa pieski jedzą nitkę spaghetti, tak równie piękna jest scena, gdy Komarenko i Socha ustawiają się w ramę i tańczą pseudotango pomiędzy szurami. Warto być zaszczepionym, aby dożyć takich chwil.

trwa ładowanie posta...

Miejsce 5. Brat Jessici Mercedes

Jeśli dopiero teraz dowiedzieliście się, że Jessica Mercedes ma brata, to luz, ja tak samo. Justin Kirschner nagrał na InstaStory antyszepionkowy kawałek, do którego nie mają podjazdu artyści z SBM Maffija. Chłopak w swoim wyjęczanym utworze nawiązał do popularnych teorii spiskowych związanych z pandemią i szczepieniami. "Pójdę do lasu, sam wyleczę się, będzie git". Ważne, że Justin robi to, co kocha.

trwa ładowanie posta...

Miejsce 4. Olszański ft. Osadowski

Jabłonowski i Ludwiczek to postaci zasłużone dla rozwoju polskiego patostreamingu. Panowie zamienili swoje życie w role-play, w którym wcielają się w pseudopatriotów, którzy nienawidzą wszystkiego, co ma inne barwy niż biało-czerwone. Teledysk do ich szurskiej piosenki wykręca zwoje mózgowe od natężenia żenady, ale trzeba przyznać, że jest to nadal lepsza produkcja niż "Historia Roja".

trwa ładowanie posta...

Miejsce 3. Rap skarbnicą teorii spiskowych

Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak wiele nawiązań do teorii spiskowych udało się wpleść do kawałka "Fuck System", których autorami są Kali, Major, Kamelito, Intruz, Dedis, Dawid Obserwator. Słuchamy o Matrixie, Big Pharmie, masonach, Monsanto, Watykanie, QAnon, Trumpie, Rockefellerach, Pizzagate, a wszystko to jest zalane homofobicznym sosem. Rapszury w topowej formie!

trwa ładowanie posta...

Miejsce 2. Cover "Bella ciao" z amantadyną w roli głównej

Niniejsza piosenka dowodzi, że szury są obyte z trendami w popkulturze i oglądają Netflixa. Wykorzystali bowiem podkład z pieśni włoskich partyzantów "Bella ciao" (którą spopularyzował serial "Dom z papieru") i dodali tekst swojego autorstwa: "Amantadyny nam zakazano, bo chciano ciał naszych ciał naszych ciał ciał ciał, zniszczyć wyszczepić, resztę zniewolić, bo taki globalistów plan".

trwa ładowanie posta...

Miejsce 1. Dzieci śpiewają, że nie chcą być królikami

Wykorzystywanie dzieci do szerzenia propagandy jest wybitnie obrzydliwe - tym bardziej do szerzenia szurskiej propagandy. Dlatego na najwyższym miejscu podium ląduje utwór autorstwa "Stowarzyszenia niezależnych lekarzy i naukowców", w którym występują dzieci. Są one ucharakteryzowane na króliki, które śpiewają o popularnych teoriach spiskowych. Niczego smutniejszego nie obejrzycie w internecie.

trwa ładowanie posta...

Zgadzacie się z wynikami naszego rankingu? Dajcie znać, która szurnuta przypadła wam do gustu!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Premiery gier w czerwcu 2023. Mrok, przemoc i "Diablo IV"