trendy
Cena Kanapki Drwala z McDonald's w 2022 roku będzie wyższa?
Ksiądz pyta, kto pójdzie do piekła

Ksiądz zapytał dzieci, kto pójdzie do piekła. Wskazały na polityka PiS

Źródło zdjęć: © AKPA - Niemiec / AKPA, Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.11.2022 10:30

Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy w Poznaniu zdobyła ogromną popularność. Wszystko za sprawą mszy, podczas której ksiądz zapytał dzieci, kto pójdzie do piekła. Maluchy wskazały na słynnego konserwatywnego polityka, prezesa PiS - Jarosława Kaczyńskiego. Film z odpowiedzią trafił do sieci i stał się hitem.

bGxCkfeH

Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy w Poznaniu regularnie transmituje nabożeństwa za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fragment jednej z mszy zyskał ogromną popularność w internecie. Klip przedstawia księdza, który podczas kazania rozmawia z dziećmi zgromadzonymi pod ołtarzem. Duchowny pyta, kto pójdzie do piekła.

Dzieci odpowiadają, kto pójdzie do piekła. Nagle pada znane nazwisko

Odpowiedzi dzieci mogą wydawać się zabawne. - Złodzieje. Źli ludzie. Rozwodnicy. Zabójcy - wymieniają maluchy. Duchowny komentuje wypowiedzi dzieci: - Masz rację, złodzieje idą do piekła, jak ktoś kradnie i nie chce się nawrócić, to idzie do piekła. (...) Rozwodnicy jak dobrze się sprawują i chodzą do kościoła to mogą się zbawić - mówi ksiądz na nagraniu.

Jedno z dzieci na pytanie, kto idzie do piekła, odpowiada: - Kaczyński!

bGxCkfeJ

Wierni roześmiali się, a skonsternowany ksiądz przez chwilę nie wiedział, jak odnieść się do sprawy: - No tego bym się nie spodziewał. To jak idzie w internet to będziemy mieli tu ostro. Dobra, dzieci. Tego nie wiemy. Nie możemy wiedzieć, czy ktoś idzie do piekła. Kto o tym wie? Kto o tym decyduje? - pyta duchowny, a jedno z dzieci odpowiada: - Jezus! - po czym nagranie się kończy.

Insternauci udostępnili klip w wielu kopiach na różnych platformach społecznościowych. Jedno trzeba przyznać poznańskiemu księdzu. O parafii dowiedziała się cała Polska.

Ksiądz zapytał dzieci, kto pójdzie do piekła - film

Fragment nagrania z poznańskiego kościoła udostępnił portal tvPodkarpacie.pl.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jfxbxhchhdhdd,zgłoś
Kaczyński stracił brata w wypadku a potem wielu liberałów szydzilo że sprawy smoleńskiej. Kaczyński ma swoje wady ale był podjudzany i to przykre że niektórzy umieszczają go w piekle
Odpowiedz
2
like
9
dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Komentarze (2)
arrow
Influencer wykorzystał dziecko do pracy. Zapłaci wysoką karę