lifestyle
Nowe burgery w McDonald’s. Powrotu tych ulubieńców się nie spodziewacie
Kerfuś koszulki

Koszulki Kerfusia od Carrefoura. Sieć wypuściła merch robota

Źródło zdjęć: © Instagram, Kerfuś, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,19.12.2022 12:30

Kerfuś, czyli robot z sieci Carrefour, jest prawdziwym celebrytą i właśnie wypuścił swój merch. Ile kosztują koszulki i kapelusz Kerfusia? Gdzie można je kupić?

Kerfuś, czyli najpopularniejszy robot-celebryta w Polsce, jest prawdziwą gwiazdą. Ten sklepowy pomocnik, który pojawił się w Carrefourze, najpierw rozkochał w sobie klientów sieci i stał się memem, a potem – niczym gwiazda rocka – wyruszył trasę po innych sklepach Carrefour w naszym kraju.

To jednak nie koniec jego sławy. Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, robot doczekał się swojego merchu. Jak wyglądają i ile kosztują koszulki Kerfusia?

Kim jest Kerfuś?

Gdy pod koniec września pojawiła się wiadomość o tym, że w Carrefourze można spotkać wyjątkowego robota, zostaliśmy zasypani przeróżnymi memami dotyczącymi nowego pomocnika klientów. Kerfuś jest tak naprawdę modelem BellaBots, czyli jednym z popularnych robotów, które możecie znaleźć już w innych miejscach w Polsce i na świecie, m.in. w restauracjach, na lotniskach, a nawet w szpitalach.

Więcej na temat robota i tego, gdzie można go znaleźć, szukacie w tekście o Kerfusiu lub na TikToku Vibeza, gdzie czekają na was również najlepsze memy. Teraz robot jest w podróży po Polsce, ale wcale nie próżnuje. Zbierał już karmę dla kotów w ramach zbiórki, do tego aktywnie prowadzi swoje social media, a niedawno wydał merch dla wszystkich swoich fanów.

trwa ładowanie posta...

Koszulki Kerfusia. Ile kosztują? Gdzie kupić?

Dobra, może niekoniecznie zrobił to sam, ale w sklepach sieci Carrefour, możecie znaleźć koszulki z Kerfusiem. Są dostępne w dwóch wzorach - jednostronnej (39,99 zł) i dwustronnej (49,99 zł), obie są w czarnym kolorze. W kolekcji robota znajduje się również kerfusiowy kapelusz (19,99).

trwa ładowanie posta...

Merch Kerfusia można znaleźć oczywiście w sieci sklepów Carrefour, w których pojawił się robot i niektórzy szczęśliwcy już dzielą się zdjęciami kolekcji robota. Będzie ona dostępna do wyczerpania zapasów, więc jeśli jesteście jego fanami, to powinniście się spieszyć!

Zaznaczmy jeszcze, że taka akcja w zasadzie nikogo nie powinna dziwić, bo przecież inne dyskonty np. Biedronka i Lidl również mają swoje kolekcje. Pytanie jednak, co dalej z naszym robotem-celebrytą? Czy Kerfuś wypuści małe pluszowe zabawki ze swoją podobizną? Biorąc pod uwagę jego popularność, Carrefour raczej szybko nie zrezygnuje z tego bohatera memów.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 48
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Transpłciowe kobiety wykluczone. Światowa Lekkoatletyka jest transfobiczna?