Corinna Kopf: kolejna influencerka, która zarobiła miliony z OnlyFans

Kolejna influencerka zarobiła MILIONY na OnlyFans. Ech, znowu?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,02.07.2021 15:15

Kolejna laska zarobiła miliony na swoim koncie OnlyFans. Największy problem? Ona nawet nie wrzuca tam jakiś "specjalnych zdjęć". O co chodzi?

Trend pojawiania się sławnych osób na platformie OnlyFans to aktualnie normalna i typowa sprawa. Ot, niektórzy twórcy chcą przekazać swoim widzom trochę więcej pikantnego contentu. Bywały z tym duże kontrowersje, jak w przypadku, gdy streamerki z Twitcha (portalu bez większych ograniczeń wiekowych) wręcz nagabywały swoich odbiorców, aby ci wykupywali suby na OF.

A! OnlyFans to taki odpowiednik Instagrama +18. Fani po uiszczeniu pewnej miesięcznej opłaty mogą mieć dostęp do - najczęściej - bardziej rozbieranych fotek i filmów. Jeżeli ktoś chce zobaczyć np. sutek swojej ulubionej instagramerki, to why not, prawda? Najlepszym przykładem zarobienia kupy kasy jest youtuberka/instagramerka Corinna Kopf.

Kim jest Corinna?

trwa ładowanie posta...

Jak przeczytaliście przed sekundą, jest ona typową instagramerką/youtuberką. Jeżeli jesteście fanami zagranicznego YouTube, to była ona częścią ekipy vlogowej Davida Dobrika. Od lat pojawiała się w ich filmach — i zbudowała na tym ogromny fanbase.

trwa ładowanie posta...

Ponad 5 milionów obserwujących na IG oraz milion subów na YT. To jest niezły wynik! Teraz najczęściej można ją spotkać na platformie Facebook Gaming oraz na Instagramie:

trwa ładowanie posta...

Milion dolarów w 48 godzin? Pewka

Corinna założyła swoje konto na OnlyFans 9 czerwca. Fani początkowo skarżyli się na brak nowej zawartości, ponieważ wrzucała tam jedynie posty z Instagrama. Tak, osoby, które wykupiły u niej (drogą!) subskrypcję, musieli na początku oglądać jej ogólnodostępne fotki (xD).

Twórczyni broniła się tym, iż ten zabieg ma pomóc jej w zablokowaniu osób, które potem repostują jej nagie zdjęcia na innych, najczęściej darmowych portalach.

Trzeba powiedzieć, że jej pierwsze 48 godzin były bardzo owocne. Może nie dla fanów, ale dla samej Corinny, bowiem zarobiła ona ponad milion dolarów przez pierwsze dwa dni na platformie.

Wait, ILE kosztuje miesięczny dostęp do jej OF?!

Corinna chce aż 25 dolarów za miesięczny dostęp do jej zdjęć. Tak, prawie 100 złotych za miesiąc. Z tego, co widziałem, zawartość jej konta jest dość uboga. Chłopaki z kanału Nick & Cory kupili dostęp do jej konta i…

We Bought CORINNA KOPF'S Onlyfans So You Don't Have To

Odbiór był średni. Mój też — moim skromnym zdaniem. Jest to jedynie konto Instagramowe Corinny z odrobinę większą ilością nagości. Ot, nic specjalnego. Na 100% nie jest to poziom byłej gwiazdy porno, Lany Rhoades (o której też pisałem ostatnio!).

25 dolarów miesięcznie, nudne zdjęcia i milion na koncie

Kolejna osoba, która zbija miliony na OnlyFans. Czy to źle? W sensie, jeżeli mamy popyt na takie rzeczy — to znajdą się osoby, które z chęcią pozwolą fanom wydać ich ciężko zarobiony hajs.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 24