Kizo, Moda i Sukces, serial

"Moda i Sukces". Kizo wydaje własny… serial? I tak będzie lepszy od "Klanu"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.10.2022 11:00

"Moda i Sukces" to nazwa nowego serialu od Kizo. Tak, raper, disco-polowiec, potentat rynku spożywczego teraz wyda własny serial. Oglądając zwiastuny możemy jedynie przewidywać, że będzie to produkcja komediowa. Nie zabraknie w niej ani rapera Kizo, ani jego pandy. Będziecie oglądać?

Patryk Woziński, czyli raper Kizo, to jedna z ciekawszych person w świecie polskiej muzyki. Bo tak naprawdę nie ma głównego rdzenia jego twórczości. Może trzonem jego charakteru scenicznego jest po prostu muskularna budowa i wielki dystans do samego siebie?

To artysta, który śpiewa "My to sutenerzy, spece od kradzieży", aby potem sprzedawać (świetne) batony Kizzers i występować w reklamach obok maskotki swojego brandu, czyli wkurzonej (?) pandy. W sumie to Kizo mógłby zostać też nazwany influencerem z Instagrama, bowiem tam zebrał już prawie milion obserwujących (939 tys.). A teraz będzie… gwiazdą serialu.

"Moda i Sukces", czyli serial Kizo. Tego się nie spodziewaliśmy

Samozwańczy Banger King ogłosił nową produkcję. Nie piosenkę, nie fistaszki Kizzers, a… serial. Tak, serial od rapera Kizo. Czy tego ktokolwiek się spodziewał?

Oto pierwsze zwiastuny serialu "Moda i Sukces"

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

"Moda i Sukces". Kiedy premiera?

Jeżeli to nie jest tylko żart Kizo, bo jest taka możliwość, to serial "Moda i Sukces" ma mieć swoją premierę 23 października.

Premiera serialu odbędzie się na kanale "My To Sukces" na YouTubie.

MODA I SUKCES - zwiastun 2

O fabule ani dokładnej obsadzie serialu na razie nie wiemy nic. Oglądając zwiastuny możemy jedynie przewidywać, że będzie to produkcja komediowa. Nie zabraknie w niej ani rapera Kizo, ani jego pandy. Będziecie oglądać?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3