"Kevin sam w domu" z klocków LEGO

"Kevin sam w domu" z klocków LEGO - oto spełnienie dziecięcych fantazji

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.10.2021 13:29

LEGO zdaje sobie sprawę, że nic nie sprzedaje się lepiej niż nostalgia, dlatego wypuściło replikę posiadłości McCallisterów z filmu "Kevin sam w domu". Chyba już teraz zacznę pisać list do św. Mikołaja...

Nie odważę się napisać, że film "Kevin sam w domu" jest nad Wisłą tak ikoniczny jak obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, niemniej obie rzeczy w jakimś stopniu składają się na tożsamość każdego Polaka. W polskich rodzinach panuje nieoficjalny przesąd, że jeśli podczas Wigilii nie leci Kevin, święta są nieważne. Nic więc dziwnego, że replika posiadłości McCallisterów z klocków LEGO wzbudziła emocje.

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami, więc duńska firma zaproponowała prezent idealny dla fanów Kevina. W internetowym sklepie firmy znajdziemy dom z filmu "Kevin sam w domu" w wersji LEGO, który powstał w ramach LEGO Ideas (są to pomysły zaproponowane przez fanów). Zestaw:

  • składa się z 3955 elementów
  • kosztuje 1099,99 zł
  • jego premiera odbędzie się 1 listopada tego roku

"Kevin sam w domu" - zwiastun

"Kevin sam w domu" z klocków LEGO - co zawiera zestaw?

Zestaw umożliwi odtworzenie filmowej sceny, kiedy Harry i Marv włamują się do pełnego pułapek domu McCallisterów. Ponadto właściciel zestawu będzie mógł "przypalić" łysinę Harry'ego, odtworzyć scenę z Kevinem i kremem po goleniu, zjechać figurką Kevina do domku na drzewie, poprowadzić furgonetkę złodziejaszków oraz zejść do piwnicy, którą oświetla przerażający piec. W zestawie znajduje się pięć figurek.

trwa ładowanie posta...

Nostalgia mode: ON

- Tak jak każde dziecko urodzone w latach 90., tak i ja wychowywałem się na "Kevinie samym w domu", który do dzisiaj zajmuje wyjątkowe miejsce w moim sercu - powiedział projektant LEGO, Alex Storozhuk. - Nie wyobrażam sobie świąt bez tego filmu. "Kevin..." jest niezwykle nostalgiczny i sprawia, że można poczuć raz jeszcze te wszystkie ciepłe, przyjemne wspomnienia z dzieciństwa.

Being Home Alone is great!... Or is it?

Nie ukrywajmy, że cena zestawu z Kevinem dla większości ludzi jest zaporowa, ale być może wśród Was znajdą się osoby, które zdecydują się na zakup?

Źródła: LEGO/CNN

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0