popkultura
Drama między Kostką a Jordanem z TVGry. Padły ostre słowa
Kanye West pokazuje dzieci na Instagramie. A nie zakazywał tego Kim?

Kanye West pokazuje dzieci na Instagramie. Ale czy nie zakazał Kim pokazywania North na TikToku?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.02.2022 07:36

Kanye West w ostatnich dniach jest na ustach wszystkich - przez Instagrama. A dokładniej przez zdjęcia, podpisy i ataki, które ciągle umieszcza u siebie na profilu. Co tam się dzieje?

Na początek zacznijmy od czegoś przyjemniejszego. Podczas Super Bowl 56 została ujawniona reklama McDonald’s z… Kanye! Najprościej rzecz ujmując, Ye skapitalizował swój potencjał na memiczność - i zarobił furę kasy.

Can I Get Uhhhhhhhhhhhh | McDonald’s

A teraz coś mniej przyjemnego.

Kanye ma problemy z Instagramem

Na przestrzeni ostatnich kilku dni Kanye West wrzucał na swojego Instagrama niezliczoną ilość przeróżnych zdjęć oraz zrzutów ekranów z prywatnych rozmów. Udało mu się zaatakować Kida Cudiego, jednego z najważniejszych dla niego twórców. Dlaczego? Bo wspiera Billie Eilish, która rzekomo miała czelność wyrazić swoją opinię nt. Travisa Scotta. Ataki na Pete’a Davidsona to pestka, bo przecież "zabrał mu kobietę", co w sumie nie ma żadnego sensu - ale to Kanye.

trwa ładowanie posta...

Jeszcze propsował twórcę, który wykonał pod okiem tatuaż z nazwiskiem Louisa Farrakhana - osoby, która była rzekomo współwinna morderstwa Malcolma X. W poniedziałek narracja się minimalnie zmieniła - teraz chce po prostu powrotu swoich dzieci. Czy ma to jakiś związek z jego zdrowiem psychicznym? Nie bawmy się w psychologów. Na pewno Ye jest bardziej aktywny niż normalnie. Jego zachowania są chaotyczne i nieprzemyślane. Jeżeli jest w złym miejscu, to oby otrzymał odpowiednią pomoc.

trwa ładowanie posta...

Jest jeden problem, który dotyczy jego dzieci.

Kanye ostatnio atakował Kim za TikToka ich córki

Wcześniej o tym pisaliśmy, ale w skrócie: Kim Kardashian stworzyła razem z córką North konto na TikToku. Kanye uważał, że ich dzieci nie powinny być na takich aplikacjach, że to wpływa negatywnie na ich psychikę, że to skupia masę atencji na nich. I to były bardzo dobre argumenty. TikTok oraz jakiegokolwiek media społecznościowe w nadmiarze szkodzą każdemu.

Tylko… czy Kanye przypadkiem nie robi tego samego, ale na swoim Instagramie? Różnica jest jedynie taka, iż jego dzieci nie posiadają fizycznie konta - ale nadal pojawiają się u niego. Podczas Super Bowl 56 Ye pokazywał, jak był z dziećmi na trybunach:

Kanye West Brings North West & Saint West To Super Bowl (YE LIVE) 2022

A podczas transmisji na żywo z niedzielnej mszy? Ciągle dzieci:

trwa ładowanie posta...

Jednym z dwóch zdjęć, które Kanye pozostawił w tym momencie na swoim Instagramie, jest zdjęcie dzieci z podpisem:

GOD PLEASE BRING OUR FAMILY BACK TOGETHER / BOŻE PROSZĘ ZJEDNOCZ NASZĄ RODZINĘ

trwa ładowanie posta...

W tle mamy doniesienia, że Julia Fox i Kanye zerwali ze sobą po dwóch miesiącach romansu. A potem Kanye wysłał Kim pickupa pełnego róż...

trwa ładowanie posta...

To trochę dużo. Ale bądźmy dobrej myśli, że będzie wszystko dobrze.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Były chłopak Natsu wydał numer z obecnym chłopakiem Natsu