popkultura
Wyciek info o nowych zestawach LEGO: Zelda, Harry Potter, Batman
Kanye West nie chce, aby jego dzieci były na TikToku

Kanye West NIE CHCE, żeby jego dzieci były na TikToku

Źródło zdjęć: © Tiktok, Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.01.2022 08:48

Kanye West wypowiedział się na popularny wśród młodzieży temat - temat TikToka. Dobitnie stwierdził, że nie chce swoich dzieci w tej aplikacji. Dlaczego? Ano dlatego, jego ośmioletnia córka ma już konto dzięki jego-prawie-byłej żonie, Kim...

Do osób, które siedzą pod kamieniem od roku: wielki związek Kanye i Kim Kardashian dobiegł końca. Od jakiegoś czasu para rozchodziła się i schodziła - ale teraz wszystko wygląda na to, że to naprawdę koniec. Kim i Kanye mają czwórkę dzieci (córkę North, syna Sainta, córkę Chicago oraz syna Psalma), które idą w ślady rodziców-celebrytów i też zarabiają w sieci. Warto podkreślić, że najstarsza North ma dopiero osiem lat.

Kim Kardashian i North są hitem na TikToku

W ostatnim wywiadzie z Jasonem Lee dla Hollywood Unlocked Ye przyznał, że nie jest fanem popularnej aplikacji. Szczególnie nie jest fanem tego, że najstarsza córka, North, zaczęła pojawiać się na tiktokowym koncie Kim. Rzekomo North miała "włamywać się" na komórkę matki, aby po kryjomu odpalać transmisje na żywo tak jak poniżej:

North West in TROUBLE for Going Live on TikTok

North i Kim stworzyły wspólne konto na TikToku o nazwie @kimandnorth w listopadzie tego roku. Na popularnej aplikacji zebrały już ponad 5 milionów obserwujących.

trwa ładowanie posta...

Kanye nie chce swoich dzieci na TikToku

Jak podaje Mirror, Kanye przyznał, że zlecił dwóm kuzynkom rozmowę z "ochroną" Kardashianów (więc i Kim) w jego imieniu po rzekomym "incydencie" w domu rodzinnym w zeszłym tygodniu.

Powiedziałem: "Potrzebuję, żebyś poszła i powiedziała te dwie rzeczy: Ochrona nie będzie stała między mną a moimi dziećmi, a moje dzieci nie będą na TikToku bez mojej zgody" - przekazał West.

To pierwsze odnosi się do m.in. rzekomego ograniczenia kontaktu Kim z Kanye, który nie miał być nawet zaproszony na urodziny swojej latorośli. A drugie? Trochę oczywiste.

Mogą iść do SNL-a i tam żartować, mogą żartować w mediach, mogą tworzyć historie, o tym, z kimkolwiek się umawiam i cokolwiek chcę zrobić. Mogę ci powiedzieć wprost: nie wykorzystuj moich dzieci - stwierdził dobitnie raper.

TikTok teoretycznie nie jest aplikacją dla dzieci

Chociaż wróć: nie teoretycznie, a przepisowo. Minimalny wiek potrzebny do założenia konta to 13 lat - a North ma tylko 8 lat. Tylko: młodzież poniżej 13 r.ż. może mieć konto w Stanach Zjednoczonych w specjalnej wersji "TikTok for Younger Users". Jedyny minus jest taki, iż nie można w takiej wersji nagrywać filmów. A jak już zauważyliście, konto Kim i North... dodaje filmy.

Raport Pew Research Center z 2018 roku zbadał 743 nastolatków w wieku od 13 do 17 lat i 1 058 rodziców dzieci w tej grupie wiekowej. Wyniki badania?

  • 24% badanych stwierdziło, że ma on przeważnie negatywny wpływ;
  • 31%, stwierdziło, że wpływ jest przeważnie pozytywny;
  • 45%, nie mogło się zdecydować na żadną z opcji.

Czy 8-latka powinna nagrywać dla milionów obserwujących?

Źródło: Mirror, Geo News, TikTok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Armie Hammer o zarzutach w sprawie gwałtów na partnerkach