Kamil Tumulec - kim jest?

Kamil Tumulec obchodzi urodziny! Kim jest ten WYBITNY Po(L)ak?

Źródło zdjęć: © Vibez / Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,08.07.2022 15:30

Nie wiedzieć, kim jest Kamil Tumulec, to tak jak nie wiedzieć, gdzie "cały czas tłukło" albo w jaką grę warto grać w sylwestra. Przypominamy o legendzie Internetu w dniu jego święta. Drogi Kamilu, jeśli to czytasz, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Ludzie zdobywają popularność w internecie na różne sposoby. Niektórzy wchodzą w związek ze znanymi twórcami, aby wybić się ich kosztem. Kolejni robią patologię w federacjach freak fightów. Inni odwalają coś totalnie głupiego np. odpalają fajerwerki w swojej sypialni. Kamil Tumulec nie zalicza się do żadnej z tych kategorii. On zasłynął dzięki kawałkowi plastiku.

Nie chodzi o byle jaki kawałek. Nie będzie kłamstwem, jeśli stwierdzimy, że dowód osobisty Kamila Tumulca to najsłynniejszy dowód osobisty w Polsce. Co sprawiło, że o synu Romualda i Ewy przypominamy każdego roku?

Kamil Tumulec. Kim im jest i dlaczego jest sławny?

8 lipca Kamil Tumulec obchodzi urodziny. Skąd to wiemy? Po sieci krąży dowód osobisty solenizanta. Dokument jest znany dlatego, że Kamil podpisał się na dowodzie w charakterystyczny sposób, ujawniając swoją sympatię do Legii Warszawa. Kamil zakreślił literę L ze swojego imienia, przez co powstał symbol, który znajduje się w herbie stołecznego klubu. W 2022 roku Kamil powinien skończyć 36 lat.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Kamil Tumulec nie żyje?

Trudno znaleźć rzetelne informacje na temat tego, co robi Kamil Tumulec, który zbliża się powoli do 40. Gdzie mieszka? Jaki zawód wykonuje? Czy założył rodzinę? Czy nadal jest kibicem Legii Warszawa? Nikt nie zrobił z nim wywiadu, nikt nie posiada jego aktualnego zdjęcia. W mediach społecznościowych jest wiele kont podpisanych jako Kamil Tumulec, ale na pierwszy rzut oka widać, że to nie jego prawdziwe konta, ale po prostu żarty internautów.

Wśród fanów Kamila krąży teoria, że legenda Internetu nie żyje, ale podkreślamy, że jest to niezweryfikowana informacja.

trwa ładowanie posta...

Kamil Tumulec u Maty

Utwór Patoreakcja Młodego Matczaka jest pełny nawiązań do znanych ludzi oraz wydarzeń historycznych, politycznych i tych ze świata show biznesu. W około 2. minucie i 35. sekundzie teledysku Mata pokazuje do kamery dowód osobisty, na którym podpisał się koślawymi drukowanymi literami. Jest to oczywiste nawiązanie do Kamila Tumulca. Co ciekawe, Mata wpisał na dokumencie swoją prawdziwą datę urodzin.

Tumulec u Maty
Tumulec u Maty (YouTube)

Mata - Patoreakcja

Jeśli posiadacie więcej informacji na temat Kamila Tumulca, piszcie w komentarzach!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 79
Niki,zgłoś
Kamil żyje ma rodzinę mieszka w Radomiu i ma się dobrze 😀
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
N🙃,zgłoś
Okk
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)