Jorja Smith

Jorja Smith zapowiada najnowszy projekt. Kiedy możemy się go spodziewać i co na nim znajdziemy?

Źródło zdjęć: © Instagram
Zofia WilczuraZofia Wilczura,29.04.2021 12:20

Jorja Smith właśnie zapowiedziała swój kolejny projekt Be Right Back, który ukaże się już 14 maja. Piosenka pt. „Gone” promuje 8-kawałkowy krążek. Znajdziemy na nim również „Addicted”, kawałek wydany w 2018 roku.

Jorja Smith urodziła się 11 czerwca 1997 w Anglii. Jest piosenkarką i autorką tekstów. Jej debiutancki album studyjny Lost & Found został wydany w 2018 roku i spotkał się z uznaniem krytyków. Zajął trzecie miejsce na brytyjskiej liście albumów. W 2018 roku artystka zdobyła nagrodę Brit Critics' Choice Award. W 2019 roku została uznana za najlepszą brytyjską artystkę na Brit Awards 2019, a także była nominowana do nagrody Grammy dla najlepszego nowego artysty.

trwa ładowanie posta...

Brytyjka zapowiedziała, że 14 maja będzie miał premierę jej najnowszy projekt (uwaga! nie album). Smith przyznała, że

„Nazywa się "Be Right Back", ponieważ jest to coś, co chcę, aby moi fani teraz mieli.To nie jest album i te piosenki by się normalnie nie pojawiły, ale jeśli potrzebowałam stworzyć te piosenki, ktoś też musi je usłyszeć ”

- Jorja Smith

Wygląda na to, że artystka nie chciała dłużej czekać i trzymać fanów w napięciu, dlatego wypuściła kawałek „Gone”, który jednocześnie skomentowała:

„Uwielbiam to, że ta piosenka, a właściwie każda z moich piosenek, będzie interpretowana na różne sposoby, w zależności od doświadczeń słuchaczy. To tylko ja pytam, dlaczego ludzie muszą być od nas odbierani”

- Jorja Smith

Jorja Smith - Gone

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0