styl
Will.i.am wypuszcza maski, które wyglądają jak drop z Polski 2077
JLo

JLo Beauty. Jennifer Lopez po 30 latach spełniła swoje marzenie

Źródło zdjęć: © Instagram.com
MTB,17.11.2020 20:40

Jennifer Lopez ma 51 lat i cerę, jakiej mogłaby pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Jak ona to robi i czy my też tak możemy? Odpowiedź na to pytanie zbliża się wielkimi krokami - a wszystko to dzięki nowej linii kosmetycznej JLo Beauty.

bDYNFBgz

Jennifer Lopez radosną nowinę ogłosiła na swoim Instagramie. Pierwsze kosmetyki pielęgnacyjne założonej przez nią marki, JLo Beauty, mają trafić do sprzedaży 1 stycznia 2021r.

"To nie tylko projekt wynikający z pasji, to 30-letnie marzenie. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła podzielić się z Wami moimi sekretami pielęgnacji!!! DROP JLO BEAUTY 01.01.2021r. Możliwość wcześniejszego dostępu od 08.12.2020r." - napisała gwiazda w  poście.

Na oficjalnym koncie instagramowym marki pojawił się też post, w którym widać pierwszy produkt. A właściwie jakby widać - w krótkim filmiku zostało ukazane coś w kształcie złotej buteleczki wyłaniającej się z roztopionego, płynnego złota. Na butelce nie ma żadnego napisu. Nie można więc stwierdzić, jaki jest to rodzaj produktu.

Launch JLo Beauty jest tak ekscytujący głównie dzięki temu, iż JLo (poza mnóstwem talentów) jest znana z tego, że wygląda naprawdę świetnie. Artystka ma cerę i figurę, których może pozazdrościć jej niejedna 20-latka.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że kosmetyki to nie wszystko - w końcu gwiazdy stać na to, by korzystać nawet z najbardziej wymyślnych zabiegów pielęgnacyjnych, a także dobrodziejstw medycyny estetycznej. Ważne są też geny, styl życia, środowisko... Cała masa czynników.

bDYNFBgB

JLo wydaje się być jednak tą gwiazdą, która wyglądającej świeżo i promiennie cery nie zawdzięcza skalpelowi. Czy tak jest naprawdę? Cóż, już niedługo przekonamy się, czy wokalistka jest właścicielką kamienia filozoficznego, ostrzykuje się w ukryciu, czy też naprawdę udało jej się opracować receptury robiące cuda z cerą.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Buty ze śmieci 🗑️ w normalnej cenie. Czy Nike Space Hippie 04 mają sens?