gry
Gamingowa przeglądarka do pobrania za darmo. Free winy w każdej grze?
Kadr z gry Mario Kart Tour

Jeżeli nudzi Ci się w podróży, musisz sprawdzić te darmowe gry

Źródło zdjęć: © Nintendo
Oliwier Nytko,11.08.2020 21:27

Wakacje to czas odpoczynku, zabawy oraz... podróżowania. A ono nie zawsze bywa pasjonujące - ba, często wiąże się po prostu z nudą. Dlatego sprawdźcie listę, dzięki której czas zacznie Wam płynąć zdecydowanie szybciej.

bCZQouhv

We wszystkie niżej opisane tytuły można grać na komórce, a ich pobranie nic nie kosztuje. Jedyną barierą może być system operacyjny. To co, do dzieła!

1sland

Bardzo polecana gra mobilna, którą możemy ujrzeć w topce App Store'a. Sama gra opiera się na bardzo prostym koncepcie — musimy dotrzeć do wyspy przed innymi graczami. Jeżeli kiedykolwiek słyszeliście nazwę "Battle Royale", to 1sland pasuje do tego gatunku jak ulał.

bCZQouhx

Podczas gry można korzystać z najróżniejszych gadżetów ułatwiających znalezienie wyspy, której położenie zmienia się co 6 godzin. Odnalezienie kawałku lądu wiąże się też z otrzymaniem dodatkowych elementów pozwalających zmienić wygląd łodzi. Niesamowicie prosty pomysł, ale bardzo zajmuje, szczególnie w podróży.

Grę 1sland znajdziecie obecnie jedynie w App Store.

Teamfight Tactics

Hitowy tryb od Riot Games, który przerodził się w osobny tytuł. TFT to tak naprawdę trochę rozwinięta gra w szachy… z najróżniejszymi przedmiotami, synergiami i postaciami z LoL-a.

bCZQouhz

Cel rozgrywki jest bardzo prosty: wygrać z pozostałymi 7 graczami, zmniejszając ich pasek zdrowia do zera. Może i brzmi to trochę nudno, ale w rzeczywistości TFT potrafi bardzo wciągnąć. Super sprawą jest też to, że nie potrzeba do grania szybkiego internetu. Najprostsze połączenie z setkami pingu w zupełności wystarczy.

TFT jest dostępne jako aplikacja mobilna dla systemów Android i iOS.

Uwaga, aby zagrać na tablecie, musicie pobrać wersję na telefony, ponieważ Riot jeszcze nie przygotował wersji na większe ekrany.

Return to the Stars | Galaxies Mid-Set Launch Trailer - Teamfight Tactics

Geometry Dash

Oto gra, która prawdopodobnie przeszła przez wiele telefonów. Jest to tytuł rytmiczny, w którym przemierzamy najróżniejsze etapy. Warto dodać, że są to bardzo ciężkie poziomy. Gra wciąga jak ruchome piaski, dostarczając każdemu zainteresowanemu masę zabawy. Pamiętajcie, aby założyć słuchawki — to powinno Wam bardzo pomóc podczas rozgrywki.

bCZQouhF

Geometry Dash Lite dostępne jest za darmo w Sklepie Play oraz w App Store. 

Official Geometry Dash Trailer

Mario Kart Tour

Ach, niesamowicie popularna seria Mario Kart jest także od roku jako mobilny szpil. Nie jest to pełnoprawna odsłona, ale do oryginału nie zabrakło jej wiele. Duża część prowadzenia jest zautomatyzowana, co pozwala graczom skupić się na rozgrywce. A ta stoi na bardzo wysokim poziomie, czerpiąc inspiracje i rozwiązania z głównych gier z konsol Nintendo. 

bCZQouhG

Mario Kart Tour dostępne jest za darmo w Sklepie Play oraz w App Store. 

Mario Kart Tour - Trailer

Call of Duty: Mobile

bCZQouhH

To gra dla fanów FPS-ów oraz osób, które lubią przysiąść chwilkę nad tytułem mobilnym. Można powiedzieć, że CoD: Mobile nie ustępuje za bardzo swoim braciom z konsol czy komputerów. Sterowanie jest intuicyjne, rozgrywka przemyślana, a i liczba dostępnych broni czy możliwości personalizowania wszystkiego, co się da, może zawrócić w głowie. Solidna pozycja dla fanów gier mobilnych.

Call of Duty: Mobile dostępne jest za darmo w Sklepie Play oraz w App Store. 

Call of Duty®: Mobile - Official Launch Trailer

Brawl Stars

Brawl Stars to fenomen w niektórych kręgach. W dużym uproszczeniu jest to gra wieloosobowa z elementami gier typu MOBA. Rozgrywka to typowa naparzanka — ciężko jest wskazać jeden tytuł, który byłby podobny do tego. Do dyspozycji oddano nam kilkanaście postaci, każda z odrobinę różniącym się zestawem umiejętności. 

bCZQouhI

Brawl Stars dostępne jest za darmo w Sklepie Play oraz w App Store. 

Brawl Stars

8 Ball Pool

Legendarna już gra mobilna, w którą zdążyły zagrać tysiące osób. Rozgrywka jest bardzo prosta, ale satysfakcjonująca. Do dyspozycji oddano graczom kilka trybów, także najpopularniejszy, czyli tzw. ósemkę. Jest to idealna gra dla każdego, kto ma na grę tylko kilka minut. Rozgrywki najczęściej się nie przedłużają, więc w 10 minut można rozegrać nawet 2-3 gry.

bCZQouiD

8 Ball Pool dostępne jest za darmo w Sklepie Play oraz w App Store. 

8 Ball Pool - Trailer - ANDROID/IOS GAME

Która z gier jest najfajniejsza?
SONDA 23 głosy

Macie jakieś swoje ulubione gry mobilne?

Co o tym myślisz?
Komentarze (0)
arrow
Ludzie kupują nie tego Xboxa, co trzeba