Jann wydał nowy singiel "Need a break"

Jann z singlem "Need A Break" podbija świat

Źródło zdjęć: © Ola Bodnaruś / Facebook - Jann
Maja Kozłowska,
02.06.2023 14:32

Jann wydał pierwszy singiel po głośnym udziale w Eurowizji. Utwór "Need A Break" już poniósł się głośnym echem.

Ma na koncie kilka singli i EP-kę "Power". Po preselekcjach do Eurowizji kariera Janna błyskawicznie wystrzeliła w górę. Utwór "Gladiator", z którym artysta wystąpił na przesłuchaniach ma obecnie ponad 16 mln streamów na Spotify. Liczby to niejedyne sukcesy Janna. Jego kwietniowa trasa wyprzedała się na pniu. Sześć koncertów w największych klubowych venue w pięciu polskich miastach zaliczyło sold out.

Jann ewidentnie jest w piku swojej popularności i znakomicie to wykorzystuje. Zapowiedziano go jako gwiazdę największych polskich festiwali, a dziś ukazał się jego najnowszy singiel - "Need A Break".

Jann podbija światowy rynek muzyczny

Najnowszy singiel Janna jest fuzją ballady i alternatywnej odsłony klubówki. Totalnie niespodziewana premiera i jeszcze bardziej niespodziewany kierunek, w jakim poszedł artysta. "Need A Break" to nie tylko przejmujący wokal, bardzo osobisty tekst, ale przede wszystkim: rozbudowana warstwa muzyczna. Sekcja dęta i smyki w połączeniu z kontratenorem Janna i nałożoną na to taflą klubowego pazura zaakcentowanego przez bas i piano: cudo. Speed-up wersja jak nic rozkochałaby w sobie TikToka.

Utwór "Need A Break" trafił na playlisty New Music Friday w kilkunastu państwach na całym świecie. Znalazł się m.in. w katalogu Wielkiej Brytanii, Chin, Japonii, Korei, Francji czy Indii.

Czy pojawienie się kawałka Janna na tak dużych zagranicznych playlistach oznacza początek światowej kariery artysty? Wokalista ma już za sobą występ na węgierskim showcasie oraz na eurowizyjnych pre party. Wszystko wskazuje na to, że to czas na większe sceny. W tym roku Orange Warsaw Festival, w przyszłym Glastonbury?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 74
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Jagoda,zgłoś
Uważam że Jann jest artystą kompletnym, uwielbiam Jego piosenki , fajnie że mamy takiego cudownego Janna:)))
Odpowiedz
12Zgadzam się0Nie zgadzam się
Brawo Jann, trzymam za Ciebie kciuki👍
Odpowiedz
24Zgadzam się0Nie zgadzam się
Beata,zgłoś
Przepiękna piosenka, przepięknego młodego artysty❤️
Odpowiedz
26Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 11