Maciejczaka wkurza bycie porównywanym do Janna

Jann zrobił karierę na hejtowaniu Blanki? Tak twierdzi znany piosenkarz

Źródło zdjęć: © @Kozaczek YouTube, @jann_music Instagram
Marta Grzeszczuk,
28.05.2023 16:55

Piosenkarz Marcin Maciejczak stwierdził, że "wykurzają go" porównania do Janna. To nie jedyne, co miał do powiedzenia na temat wokalisty.

Zwycięzca trzeciej edycji "The Voice Kids" Marcin Maciejczak w wywiadzie dla kozaczek.pl opowiedział o swoich planach na przyszłość związanych z muzyką i ze szkołą. Skomentował też tegoroczną Eurowizję, w tym występy Blanki i Janna.

17-letni Maciejczak opowiadał o swoich planach związanych z muzyką i dalszą edukacją. Wyznał, że występ na Eurowizji jest jego marzeniem. Ciepło wypowiadał się o reprezentującej w konkursie Polskę w 2023 r. Blance. Chwalił postępy wokalne, jakie zrobiła między krajową preselekcją, a występami w Liverpoolu.

Na pytanie o kontrowersyjne wizualizacje, które towarzyszyły wykonaniu przeboju "Solo" na Eurowizji, Maciejczak dyplomatycznie odpowiedział, że "on by takich nie użył". Po przyszłorocznej maturze wokalista planuje startować na warszawską ASP.

Maciejczak zastanawia się czy Jann zrobił karierę na hejtowaniu Blanki

Zapytany o Janna, który wygrał głosowanie publiczności w krajowych preselekcjach do Eurowizji 2023, Maciejczak był dużo bardziej sceptyczny. Powiedział: - Zastanawiam się na czym jest zbudowana ta kariera... Czy na hejtowaniu Blanki?

Maciejczak opisał występ Janna na preselekcjach jako "fajny". Wyznał też, że irytuje go bycie porównywanym do starszego kolegi z branży, które nasiliło się w związku z ogromnym wzrostem popularności Janna, po tym jak z "Gladiatorem" walczył o Eurowizję.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Dobra rada,zgłoś
Marcinie trochę w twoich opiniach przemawia zazdrość. Mam nadzieje, ze to sie zmieni i zajmiesz się swoją kariera, bo talent masz niewątpliwie. Jann i ty to dwie różne osoby w życiu i na scenie. Jann cieszy się duża sympatia wśród fanów, bo ma wielki talent i takim jest człowiekiem. Ma swój pomysł na siebie i ludziom się to podoba. Opinie w stylu edzi, ze jest wulgarny ,są śmieszne i nie na miejscu. Tak samo twoja opinia, ze popularność zdobył dzięki hejcie na Blanie. Nie pozwól, żeby w przyszłości ludzie oceniali Cię poprzez takie wypowiedzi, w necie nic nie ginie. Skup się na sobie i swoim wizerunku, a nie krytykuj innych i będzie ok. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Beta,zgłoś
Jann jest świetny i dlatego robi karierę, a ty młody człowieku ucz się od niego szacunku do innych i nie opowiadaj bzdur. Jann nigdy nikogo nie hejtowal, a jeśli chodzi o Blankę to prosił swoich fanów o wsparcie jej i gratulował.
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
Hannah,zgłoś
Marcin niewiele wie w temacie. Kariera Janna nie opiera sie na hejtowaniu Blanki bo On tego nie robił- wręcz przeciwnie, mimo, że został niesprawiedliwie potraktowany. To ludzie próbowali sprowokować TVP do pokazania transparentnych wyników, Blanka też mogła o to wystąpić i zamieszania by nie było, alebrak reakcji tylko poświadcza, że wybór nie był uczciwy. W przeciwnym razie wyniki byłyby normalnie przedstawione. Marcin tez chce kiedys jechac na Eurowizje więc logiczne, że chwali Blanke którą wybrał zarząd telewizji. O Eurowizji Junior wypowiedzial sie nie taktownie, jakby nie miała żadnego znaczenia
Odpowiedz
5Zgadzam się2Nie zgadzam się