trendy
Będzie nowy chatbot od OpenAI. Jak działa ChatGPT4?
Kieliszek do wina

Jak zdobyć fejm na TikToku? Pokroić tort kieliszkami do wina

Źródło zdjęć: © Pixabay
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.12.2020 14:21

Zastanawiacie się, jak rozpracować algorytm TikToka? Popularne treści na tym serwisie mają czasami... intrygujące przesłanie. Oto jeden z zaskakujących przykładów tego, jak dziwne rzeczy trendują wśród społeczności TikToka.

Jeśli czasami zdarza Wam zajrzeć na TikToka, prawdopodobnie wiecie, że wiele potraw spożywaliście dotychczas w błędny sposób. Powinniście więc poznać lifehack, jak pokroić ząbek czosnku, jak zrobić ciasto w mikrofali, jak zjeść truskawkę. Bez względu na to, ile godzin życia zmarnowaliście na obczajanie kulinarnych hacków, to nigdy nie wpadlibyście na pomysł, żeby tort kroić kieliszkami do wina.

Nietypową metodę krojenia tortu zaprezentowała użytkowniczka TikToka @theroseperiod. Na udostępnionym przez nią filmie widzimy, jak dziewczyna zdmuchuje świecie na torcie, po czym goście urodzinowej imprezy zabierają się do krojenia ciasta, używając do tego... kieliszków do wina. Kiedy wszyscy mają swój kawałek tortu, goście stukają się kieliszkami i zabierają się do jedzenia.

trwa ładowanie posta...

Pokroiła tort kieliszkami do wina i zhackowała algorytm TikToka

Materiał opublikowany przez @theroseperiod stał się viralem. W momencie pisania tego artykułu (9 grudnia) urodzinowy filmik wyświetlono 1,6 mln razy. Materiał zdobył ponad 462 tys. polubień i ma 4524 komentarzy. Prawda, że jest to imponujący wynik, biorąc pod uwagę fakt, że na filmiku nie dzieje się nic innego, oprócz tego, że ludzie kroją tort kieliszkami do wina?

TikTok to wykopalisko dziwnych materiałów, ale przyznajcie, że w głębi serca uwielbiacie oglądać, co trenduje na tym serwisie. W takim razie musicie się dowiedzieć, dlaczego tiktokerzy nagrywają się podczas jedzenia posiłków.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Artysta zrobił symulator śmierci. Chętnych na testy nie brakuje