Izabela Zabielska

Izabela Zabielska to wyrocznia mody z TikToka. "Jestem od lat zakochana w stylu Kristen Hancher, Miley Cyrus i Lady Gagi"

Źródło zdjęć: © Instagram
Michał DziedzicMichał Dziedzic,16.05.2021 15:09

Izabela Zabielska spełnia się jako piosenkarka i influencerka. Jest też jedną z najbardziej stylowych użytkowniczek TikToka. Porozmawialiśmy z nią o jej ulubionych trendach.

Jakbyś zdefiniowała swój styl?

Ciężko jest go określić, ponieważ codziennie ubieram się inaczej, ale na pewno rzuca się w oczy. Myślę, że na pewno da się go zdefiniować jako bardzo kolorowy.

Starasz się śledzić bieżące trendy? W jaki sposób to robisz?

Raczej nie kupuję ubrań, które są bardzo modne, ponieważ mam świadomość tego, że zaraz wyjdą z mody. Czasami natomiast coś mi wybitnie wpadnie w oko i wtedy zakupię taką rzecz. Mimo wszystko od dłuższego czasu mój styl się raczej nie zmienia, więc nie mogę powiedzieć, że śledzę trendy.

Twój ulubiony trend w modzie obecnie to...?

Jeśli miałabym wybierać, to byłby patchwork.

trwa ładowanie posta...

Myślisz, że Generacja Z przywiązuje jeszcze uwagę do "metek"? Czy markowe ubrania są dla młodych ludzi wyznacznikiem statusu?

Ludzie zawsze będą różni. Jedni przywiązują do tego wagę a inni nie. Ciężko więc powiedzieć za całą generację Z.

Na TikToku czasem oceniasz stylizacje gwiazd. Kto, Twoim zdaniem, najlepiej ubiera się w światowym show biznesie?

Jeśli chodzi o influencerów, to zawsze uwielbiałam styl Dominika Rupińskiego. A typowo z szołbiznesu uwielbiam styl Margaret. Pomijając polskie gwiazdy, jestem od lat zakochana w stylu Kristen Hancher, Miley Cyrus i Lady Gagi.

Pochwal się proszę, jaka jest najfajniejsza rzecz, jaką upolowałaś w second-handzie?

Wiele jest takich rzeczy. Zaczęłam chodzić do lumpeksu, jak miałam około trzynaście lat, więc przez ten czas zdążyłam nakupować sporo. Nie mam takiej jednej rzeczy, którą lubię najbardziej.

Jaki masz stosunek do podróbek ubrań i torebek znanych marek? Zdarzyło Ci się kiedyś jakąś nabyć?

Tak, zdarzyło mi się. Czasem kupowałam coś w lumpeksie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, że to jest podróbka. Uważam, że każdy powinien kupować to, co chce. Ja akurat nie jestem fanką podróbek, ale nie uważam, że kupowanie ich to coś złego.

trwa ładowanie posta...

Czego nigdy byś nie założyła? Jest taka rzecz?

Staram się nie myśleć pod kątem, czego bym nie założyła, ponieważ wiem, że gust się zmienia z biegiem czasu. Kiedyś nienawidziłam golfów, a teraz je uwielbiam.

Jakie jest Twoje największe marzenie związane z modą?

Moje marzenia raczej nie są związane z modą. Marzę o byciu aktorką, o śpiewaniu i uwielbiam malować. Moda jest dla mnie hobbym, które uwielbiam dzielić z ludźmi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0