gaming
Konferencja Apple już 20 kwietnia, bo Siri zdradziła datę? 🙃
GTA online nowa mapa

GTA Online: szykuje się coś ogromnego! Nadchodzi nowa mapa/wyspa?

Źródło zdjęć: © Rockstar / Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.11.2020 16:28

Szykowaliście się na pogrzebanie GTA V z nową generacją konsol? Heh, niedoczekanie. Rockstar atakuje ze zdwojoną siłą i szykuje coś ogromnego dla nas! Oto kompletna nowość w GTA Online, nowa mapa lub wyspa i nowy napad?

bDTXkAlL

Rockstar jest takim śmieszkiem w świecie gier. Wszyscy już zaczęli wieszać psy na tym, że od dłuższego czasu nie dostaliśmy niczego świeżego w GTA Online. Wszyscy chcieli GTA VI. A tutaj taki smaczek w postaci nowego kawałku lądu.

To było w planach od dawna, jednak nikt chyba nie wierzył, że będzie to tak duża rzecz! Wszystko zapowiada się na to, iż będzie po co wracać do Los Santos:

Nie wiemy dokładnie, jak będzie wyglądać owe rozszerzenie. Obecnie nie wiemy nic. Tak naprawdę jest to królik z kapelusza, kot z worka… Rockstar z Twittera, czy coś.

bDTXkAlN

Prawdopodobnie będzie to rozszerzenie mapy, aniżeli osobny kawałek lądu, do którego musielibyśmy się przenosić. W sensie istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to nowy dodatek do mapy, aniżeli osobne terytorium.

Na Twitterze pod postem Rockstara, jeden z użytkowników zauważył, że mapa wygląda odrobinę tak, jak wyspa Santa Cruz, która znajduje się niedaleko LA:

A że Los Santos jest wzorowane na Los Angeles, rozwiązanie samo się znajduje!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Nvidia: nie ma kart graficznych. Także Nvidia: OTO RTX 3080ti