Gigi Hadid to niezłe ziółko. Została aresztowana na lotnisku
Supermodelka Gigi Hadid, mimo że szczęśliwie wylądowała na lotnisku na Kajmanach, wciąż mogła być na haju. Służby celne znalazły bowiem w jej bagażu niewielką ilość marihuany, za co została aresztowana.
Zagraniczne media podają, że Gigi Hadid i jej przyjaciółka Leah Nicole McCarthy po wylądowaniu prywatnym odrzutowcem na międzynarodowym lotnisku Owen Roberts na Kajmanach zostały aresztowane. Służby celne w trakcie przeszukiwań ich bagaży znalazły bowiem niewielką ilość marihuany i przybory do jej palenia.
Podobne
- Legalna marihuana do końca roku. Trzy krzaczki na osobę
- Cztery tony marihuany poszły z dymem. Policja nie miała żadnej litości
- Nicki Minaj aresztowana. Wszystko z powodu marihuany?
- Przesadziła z operacjami twarzy. Nie poznali jej na lotnisku
- Robił zakupy na imprezy Diddy'ego. Asystent zdradził, co było na liście
Gigi Hadid aresztowana za ziółko
W związku z tym Hadid i McCarthy zostały zatrzymane pod zarzutem posiadania i przewozu nielegalnej rośliny, a następnie postawione przed sądem. Zarówno modelka, jak i jej koleżanka przyznały się do winy, po czym zwolniono je z aresztu. Sąd nie wydał wyroku skazującego, a jedyna kara, jaka je spotkała, to grzywna w wysokości 1000 dol. - podaje TMZ.
Co ciekawe, źródło zbliżone do Hadid przekazało TMZ, że zioło nie znajdowało się w jej osobistej torbie, a u jednej z osób, z którymi podróżowała. Cała wina miała spaść jednak na Gigi, bo samolot był wynajęty na jej nazwisko.
Tymczasem menadżerka modelki przekazała mediom, że "Gigi podróżowała z marihuaną zakupioną legalnie w Nowym Jorku z licencją medyczną. Marihuana jest również legalna do użytku medycznego na Wielkim Kajmanie od 2017 r.".
"Jej kartoteka pozostaje czysta i cieszyła się resztą czasu spędzonego na wyspie" - dodała przedstawicielka modelki. Tymczasem sama Gigi Hadid, która nie skomentowała sprawy, dzieli się z fanami w mediach społecznościowych swoimi - mimo wszystko - udanymi wakacjami.
Popularne
- Viral Kebab już otwarty. Co wiadomo o nowym biznesie Ekipy?
- Czy 100 ludzi pokona goryla? Absurdalne pytanie rozpala internet
- Ile lat więzienia czeka Brainroty z TikToka? Bombardiro Crocodilo pocierpi najdłużej
- Niezobowiązująca praca po maturze. Czym jest GIG economy i freelancing?
- Czym jest Labubu? Wszystko, co musisz wiedzieć o maskotkach
- Flipowanie iPhone'ami sposobem na życie? Nowa moda na TikToku
- Co robić w maju w mieście? TOP 3 koncerty, na które warto się wybrać
- Bagi testuje okulary do ściągania. "Normalnie mi się wyświetla tekst"
- Julia Wieniawa chce zagrać Łęcką. Producent filmu zrujnował jej marzenie