Koncert Genzie w Krakowie już 10 listopada

Genzie da koncert w Krakowie! "Wyprzedali bilety szybciej, niż Dawid Podsiadło"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Materiały Genzie, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.10.2022 16:45

Genzie ma własny koncert! Grupa influencerów stworzona przez Friza wystąpi w Krakowie już 10 listopada. Podobno bilety wyprzedały się błyskawicznie. Szybciej niż te na występ Dawida Podsiadło.

Genzie to grupa Friza, która powstała z udziałem zwycięzców programu "Twoje 5 Minut!" oraz innych młodych youtuberów i influencerów.

Grupa Genzie radzi sobie niesamowicie . Dacie wiarę, że codziennie wypuszczają materiały od prawie roku? To robi wrażenie.

Koncert Genzie w Krakowie

Ale wszystko co dobre, musi się skończyć. Członkowie Genzie na pewno na razie z grupy nie odchodzą, ale daily i najpewniej cały projekt Genzie może zwolnić.

W ponad jednominutowym filmiku na YouTube członkowie ogłosili, że Genzie da swój pierwszy koncert: o godz. 19 10 listopada w klubie Kwadrat w Krakowie. Koncert jest poniekąd finałem projektu.

"Event będzie należał do finałowych odcinków projektu! Twórcy Genzie zaprezentują utwory wyprodukowane od początku ich drogi. Będzie to niezwykłe wydarzenie, którego każdy widz może być częścią" - opowiada opis wydarzenia.

SPEŁNIAMY SWOJE WIELKIE MARZENIE!

Genzie: koncert wyprzedał się w godzinę

Tak, koncert grupy influencerów został wyprzedany w +/- godzinę po oficjalnym ogłoszeniu. Szok, co?

"Genzie wyprzedało bilety na swój pierwszy koncert w godzinę z hakiem 🥺😍" - zdradził, najpewniej w szoku, Friz.

trwa ładowanie posta...

Wiecie, co jest w tym najciekawszego? Jak podaje redakcja Hib Hob, bilety na Genzie wyprzedały się znacznie szybciej niż te na koncert Dawida Podsiadło, który właśnie wydał nową płytę.

trwa ładowanie posta...

Tylko, że... Podsiadło w 32 godzin wyprzedał Stadion Narodowy, a Genzie mały klub na 700 osób. Także trudno porównywać te dwa wystąpienia.

Wracając do Genzie -  bilety naprawdę szybko rozeszły, a fani na Twitterze okazują swoje rozczarowanie. Niektórym puszczają nerwy.

"nie kupiłam biletu na koncert Genzie :)) nie zdążyłam :) Nienawidzę takich osób co nagle polubiły Genzie i nagle zasrane fanki kupują bilety na koncert, odbierając możliwość kupienia im takim real fankom jak ja. W du*ę was cmoknąć, to za miły gest:)" - oburzyła się "prawdziwa fanka Genzie".

trwa ładowanie posta...

Pojawiły się prośby o możliwość odkupienia biletów:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Cena biletów nie była wygórowana: 49 złotych za wstęp oraz 149 zł za Meet&Greet:

trwa ładowanie posta...

Według fanów, to dobra cena.

"150 zł m&g a 49 zł normalny bilet na koncert, szczerze spodziewałam sie o wiele drożej i dla mnie to spoko cena" - twierdzi użytkowniczka Twittera.

trwa ładowanie posta...

Moralcio z Genzie zapowiedział, że może się uda "ogarnąć dodatkową pulę biletów":

trwa ładowanie posta...

Wybieracie się na koncert Genzie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 21
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Basia,zgłoś
Jesteście moimi fanami zawsze chciałam iść na wasz koncert ale nie mogę go nie mam na to ale trzymam kciuki z was a ta nowa nuta to totalny sztos życzę powodzenia na koncercie♥️
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się