Ekipa: 4 sezon rozpoczęty! Ekipowicze zakończyli poprzedni na... Hawajach

Ekipa: Sezon 3 zakończony w DOMU BIEBERA i z nową piosenką "SE4ON"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.03.2022 12:11

Ekipa zakończyła swój 3. sezon na Hawajach, gdzie twórcy wylegiwali się w domu Justina Biebera. Wydali też nowego singla "SE4ON". Wbijacie po nowe informacje o Frizie i spółce!

Trzeci sezon Ekipy trwał od 8 marca 2021 r. do 12 marca br. Przez ten czas doszło do kilku dram, Wersow walczyła o prawa do loga sówki, Friz wysadził jedno Audi - całokształt wyszedł świetnie.

Ekipa utrzymywała stabilnie niezły poziom, pozwalający na rozpoczęcie przez Friza projektu Genzie. Finał 3. sezonu został opóźniony o kilka dni przez wojnę w Ukrainie. Twórcy rozpoczęli zbiórkę, gdzie cały dochód z filmów z finału zostanie przekazany na nią.

Ekipa z końcem 3. sezonu

Ekipa oficjalnie zakończyła swój trzeci sezon internetowych podbojów. Tym razem wiedzieliśmy, że gdzieś się udali. Wcześniej przewidywałem, że kierunkiem są Stany Zjednoczone. Chociaż przestrzeliłem, że chodziło o Miami.

Ekipa zakończyła 3. sezon
Ekipa zakończyła 3. sezon (YouTube)

Friz i spółka odpoczywali na Hawajach, w domu Justina Biebera. Ta luksusowa posiadłość posiadająca m.in. kort do tenisa, basen z 10-metrową skocznią czy lądowiskiem dla helikopterów, kosztowała ich, według ustaleń portalu TMZ, około 40-50 tys. złotych za noc. Powtórzę: wartość Dacii Sandero za jedną noc w ładnym domku.

Cool, przynajmniej teraz wszyscy o nich piszą.

Aż dziewięć nowych odcinków Ekipy

Ekipa zaskoczyła nas. Ponieważ ostatnie dwa finały zostały trochę zaburzone przez ogólnoświatową pandemię, teraz twórcy poszli na całość.

Dziewięć długich odcinków z ich przygód na Hawajach to coś, co warto obejrzeć. Content, jak i same zdjęcia, zasługują na pochwałę. Ekipa przerosła siebie i wreszcie powróciła do świetnych materiałów.

Na ten moment, prawie wszystkie odcinki przebiły lub przebiją w tym momencie prób miliona wyświetleń. A to, jak na kanał, który nic nie dodawał od prawie pół roku, jest świetnym wynikiem.

POLECIELIŚMY CAŁĄ EKIPĄ NA HAWAJE!

WESZLIŚMY DO KLATKI Z REKINAMI

Filmy Friza i Ekipy zagarnęły też czołowe miejsca w karcie na czasie. Ostatni odcinek jest na podium w kategorii "GRY". Piosenka to po prostu numer 1 w Polsce. A pierwszy odcinek z wyjazdu, to… drugie miejsce w "karcie na czasie".

Nowa piosenka, Ekipa "SE4ON"

Wszyscy fani podkreślają, że klip zasługuje na Oscara. I trochę prawdy w tym jest, bo nawet Nitrozyniak chwalił zdjęcia teledysku. Natomiast dla większości, sama piosenka jest jak dość łatwo do zapomnienia.

EKIPA - SE4ON

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0