Serial "Good Omens" powraca z drugim sezonem

Gejowskie anioły i demony - "Good Omens" powraca z drugim sezonem

Źródło zdjęć: © vibez.pl / kadr z serialu "Good Omens"
Maja Kozłowska,
11.05.2023 13:15

Idealny serial o aniele i demonie, którzy mają się ku sobie, nie istn... Owszem istnieje i już w czerwcu ukaże się drugi sezon "Good Omens".

Wspaniała wiadomość dla fanów serialu "Good Omens". Fenomenalny Michael Sheen w roli anioła Azirafala i jeszcze lepszy David Tennant jako demon Crowley wracają na ekrany. Amazon Prime zupełnie niespodziewanie ogłosił premierę drugiego sezonu produkcji, który ukaże się już w czerwcu br.

"Good Omens" to 6-odcinkowy miniserial na podstawie powieści Neila Gaimana ("Sandman") i Terry'ego Pratchetta o tym samym tytule. Do bólu poprawny anioł Azirafal, który rozsmakował się w ludzkiej egzystencji i znudzony demon Crowley łączą siły, by zapobiec planowanej przez Niebiosa Apokalipsie.

"Good Omens" - najlepszy serial o gejowskich aniołach i demonach powraca

Pierwszy sezon "Good Omens" zakończył się tak, że historię śmiało można było uznać za zakończoną. Jednocześnie furtka na kontynuację opowieści o Azirafalu i Crowleyu pozostała otwarta. Wykorzystali to twórcy, którzy po czterech latach postanowili ogłosić premierę drugiego sezonu.

Good Omens | Official Trailer | Amazon Original

Data spadła na fanów jak grom z jasnego nieba. Nikt się nie spodziewał, każdy potrzebował. Drugi sezon "Good Omens" zadebiutuje na Amazon Prime Video już 28 czerwca. Po koncercie Beyoncé prosto na Open'era - albo przed telewizor.

Wiadomo, że Michael Sheen oraz David Tennant znowu wcielą się w role pozaziemskich wysłanników. Kontynuacja produkcji również będzie składać się z 6. odcinków i wykroczy poza materiał źródłowy. Anioł Azirafal oraz demon Crowley wrócą do życia wśród śmiertelników w Londynie, kiedy ich spokój zakłóci posłaniec z tajemniczą wiadomością.

"Good Omens" wraca z drugim sezonem
"Good Omens" wraca z drugim sezonem (materiały prasowe)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0