gwiazdy
Pete Davidson o życiu z boderline: ,,Nie wiedziałem, jak sobie z tym poradzić"
britney spears

„Framing Britney Spears” – nowy dokument Britney? Tajemniczy „Project Rose”

Źródło zdjęć: © Instagram
MTB,
16.02.2021 11:00

Fani są przekonani, że Britney Spears stoi za nowym dokumentem o jej ubezwłasnowolnieniu. Piosenkarka dawała im wskazówki od paru miesięcy.

5 lutego na platformie streamingowej Hulu odbyła się premiera nowego filmu wyprodukowanego przez New York Times. Dokument nosi nazwę „Framing Britney Spears” i opowiada o ubezwłasnowolnieniu piosenkarki oraz szokujących realiach życia gwiazdy. Film szybko zyskał popularność, ponieważ fani nawet nie przypuszczali, jak źle traktowana była Britney. Wielu z nich myśli również, że piosenkarka wzięła udział w tworzeniu filmu, chcąc pokazać prawdę o swoim życiu i uwolnić się od sprawującego nad nią władzę ojca.

trwa ładowanie posta...

Reżyserka dokumentu nigdy nie potwierdziła zaangażowania Britney co więcej, twierdzi, iż nie jest pewna, czy do piosenkarki dotarła prośba o wzięcie udziału w projekcie. Fani Spears są jednak zgodni co do tego, że Britney była zamieszana w proces tworzenia filmu. Dlaczego? W dokumencie pojawia się bardzo dużo róż…

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Od kilku miesięcy Britney promuje na swoim Instagramie inicjatywę, którą określa jako „Project Rose”. Nie wyjaśniła, czym on jest ani skąd pojawił się na niego pomysł. Piosenkarka wstawia na Instagrama zdjęcia róż, a w opisach zamieszcza informacje o różach oraz emotki przedstawiające te kwiaty. W jednym z postów napisała: „Tak, założyłam tę samą bluzkę 17 razy, ale to ze względu na projekt – Projekt Róża. W przyszłości zobaczycie jeszcze wiele w związku z Projektem Różą”.

Fani Britney zauważyli, że w dokumencie róże pojawiają się naprawdę często – głównie jako tło podczas wywiadów z prawnikami, paparazzi czy przedstawicielami mediów. W niektórych ujęciach kamera całkowicie pomija osobę mówiącą i skupia się tylko i wyłącznie na różach w tle.

A Wy co myślicie? Czy Britney rzeczywiście jest zamieszana w „Framing Britney Spears”?

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Rihanna ma problem - Dziewuchy Dziewuchom chcą, aby przestała być miliarderką