Genzie
Hi Hania o naśmiewaniu się z biustu. Influencerka apeluje do nastolatek
Genzie zapowiedziało drop ubrań

GENZIE zapowiada drop cichów. Pobudzą głód u fanów ramenu

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,29.03.2023 12:45

Lubisz ramen? Jeśli tak, z pewnością spodoba ci się nowo zapowiedziany drop cichów od Genzie. A jeśli nie, musisz się w końcu do niego przekonać, bo twoi ulubieni influencerzy zajadają się nim, aż się uszy trzęsą.

Genzie po zaskakującym finale "Twoje 5 minut" powiększyło się o siedmiu nowych członków. Po dziesięciu odcinkach drugiej edycji programu głównymi zwycięzcami okazali się Julita Różalska i… Oliwier Kałużny, który tak naprawdę nie odpadł z ósmego odcinka.

Friz najzwyczajniej zrobił pranka wszystkim widzom, którym wyrzucenie Kostka nie przypadło do gustu. Można było jednak domyślić się, że coś tu nie gra, bo najmłodszy uczestnik "Twoje 5 minut" cieszył się w social mediach największą popularnością. W sumie do Genzie dołączyli również: Pola Sieczko, Aleksander Kępka, Dominik Kwolczak, Michał Popiołek i Maja Firek.

Drop bluz od Genzie

Kostek podbił serca nie tylko fanów "Twoje 5 minut", ale stał się również ulubieńcem zwycięzców poprzedniej edycji programu, którzy obecnie tworzą Genzie. A w związku z jego dołączeniem do "nowej Ekipy" w jednym z ostatnich postów na Instagramie, gdzie pozuje z dwoma Bartkami – Świeżym i Kubickim – poinformował o nadchodzącym dropie nowych ubrań od Genzie.

trwa ładowanie posta...

Zapowiedź kolekcji pojawiła się również na oficjalnym profilu Genzie. "Już niedługo, już za momencik premiera naszego NOWEGO DROPU! Będzie pysznie! 🍣🍤🍥 Kto czeka łapka w górę ✋️" – napisali influencerzy pod zdjęciem, na którym pozują w nowych bluzach, wsuwając ramen.

trwa ładowanie posta...

Na drop z pewnością będą składały się bluzy z kapturem w dwóch wariantach – szarym i zielonym. Jedzenie ramenu jest też nieprzypadkowe, ponieważ na froncie bluz znalazł się słodki piesek z miską tego smacznego japońskiego dania. Cała kolekcja ma zadebiutować na stronie Genzie jeszcze dzisiaj.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 170
  • emoji ogień - liczba głosów: 14
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
boomer,zgłoś
nic z tego tytułu nie zrozumiałem
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Pokonał dystans maratonu bez przygotowań. Czy to bezpieczne?