serial
"Emily w Paryżu" sezon trzeci - co już wiemy o serialu?
Fani domagają się wypuszczenia #ReleaseTheZemoCut

Fani domagają się wypuszczenia tańca Barona Zemo #ReleaseTheZemoCut

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.04.2021 07:45

Jeden hasztag przed chwilą zaczął zdobywać ogromną popularność: #ReleaseTheZemoCut. O co w nim chodzi? I dlaczego kochamy tańczącego Barona Zemo z MCU?

bFYGMcGb

Wszystko rozbija się o ostatni odcinek serialu z MCU, czyli "The Falcon and the Winter Solider". Nikt nie spodziewał się, że jeden taniec może przynieść tyle memicznych żartów. Jednak od początku.

Każdy moment, który jest na tyle śmieszny i niespodziewany w większości głośnych seriali, może zostać przerobiony na memicznego gifa. Każdy o tym słyszał, każdy pewnie widział co najmniej jedno takie zapętlone wideo. Dlatego, gdy widzimy jednego z większych antagonistów Avengersów, który tańczy, to chcemy wiedzieć więcej o tym. Dwusekundowa scenka, w której odtwórca roli Zemo, czyli Daniel Brühl... rusza się rytmicznie do muzyki, narobiła masę szumu w internecie.

Oto jak wygląda Baron Zemo (Daniel Brühl) tańczący w klubie

Jak doszło do tego momentu? Z wywiadu z Entertainment Weekly dowiedzieliśmy się, że był to improwizowany moment!

bFYGMcGd

To takie histeryczne. Ten moment był improwizowany, kiedy zobaczyłem tańczący tłum. Wyczułem rytm i pomyślałem, że Zemo siedział w podejrzanej niemieckiej celi więziennej od lat. Więc musi wyrzucić z siebie trochę pary i pokazać swoje ruchy. No to do dzieła! Bardzo podobała mi się reakcja Antoniego i Sebastiana, którzy patrzyli na mnie. Mimo to byłem w stu procentach pewny, że wytną to z programu. Byłem naprawdę zaskoczony i szczęśliwy, że go zachowali. To był długi taniec. Jest w nim coś więcej, ale wycięli ten mały moment. Nie wiedziałam, co się dzieje, ale potem dostałam wszystkie te wiadomości od moich przyjaciół, którzy pękają ze śmiechu.

I jeżeli nie przeglądacie internetu ciągle, to zaraz dowiecie się czegoś jeszcze lepszego: internet oszalał na punkcie tego tańca. Szczególnie o tym, jak Daniel wyjawił, że istnieje dłuższa wersja tego tańca.

Oto #ReleaseTheZemoCut

Powiedzmy, że ten hasztag zdążył zdobyć już trochę popularności na Twitterze:

bFYGMcGf

Byłoby śmiesznie, jakby Marvel wypuścił po zakończeniu serialu o Falconie i Zimowym Żołnierzu całą wersję tańca Zemo. Ot, taka mała niespodzianka dla największych fanów.

bFYGMcGl

Oh, newsy z MCU to nie Wasza bajka? Jeżeli nie, to sprawdźcie tekst Kuby o tym, pod którą postać będzie podkładała głos Zendaya w "Kosmicznym meczu: Nowej Ery"!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Crossover roku? Jak "Stranger Things" połączyło się z kreskówką "Scooby-Doo"