Fagata umawiała się z "popularnym polskim raperem"? Nitro mówił o 🐸

Fagata umawiała się z "popularnym polskim raperem"? Nitro mówił o 🐸

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,31.05.2022 11:00

Saga Fagaty trwa. Najpierw był Stuu, Kamerzysta - potem długo, długo nic, a teraz… drama o "plan B". Dodatkowo internauci zaczęli wykopywać stare filmiki grona "okołofagatowego" i doszukali się trzeciej części w układance. Plan E?

Temat dramy z Fagatą jest przedziwny - i zarazem smutny. Podsumowanie wycieku słów influencerki, gdzie chwaliła się, że Stuu był jej "planem B" na zdobycie popularności, znajdziecie we wcześniejszym tekście.

Do tej pory Fagata nie skomentowała tej sprawy i nie starała się nawet tego wyjaśnić. Co jednak nie przeszkadzało jej zarabiać niebezpośrednio na rzekomym związku dla pieniędzy poprzez wrzucenie na baner reklamowy jej odsłony płatków Yummers’ sloganu "Mój plan A, B i C na śniadanie".

Fani zaczęli doszukiwać się innych "związków" Fagaty

Według niektórych internautów jej relacje nie mogły się zatrzymać "jedynie" na Stuu oraz Kamerzyście. Kto jeszcze został wytypowany i "zidentyfikowany"? Polski raper 🐸, który mówił, że jest "seksoholikiem".

Tak twierdzą internauci, którzy na podstawie dwóch tweetów i tekstu Maszy doszukują się mitycznej "zdrady". Poszlak jest więcej - lecz tak czy siak są one jedynie "poszlakami". Równie dobrze może być to przypadek, więc podchodźcie do tego z dystansem.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Tak, ludzie stwierdzili, że raper miał jakąś relację z Fagatą przez jednego tweeta. Zdrada to bardzo mocne i niekiedy krzywdzące słowo. Nie ma żadnej podstawy, aby twierdzić, że doszło do czegoś takiego. Fani za to odnaleźli rzekome potwierdzenia, że coś mogłoby być pomiędzy twórcami. I tutaj zaczęli się odwoływać do starego filmu. Kogo? Heh.

Nitro "potwierdził" epizod Żabsona i Fagaty?

Zaznaczę ponownie, że to nie jest nic potwierdzonego. Bardziej jest to złożenie do kupy kilku starych wycinków słów influencerów i próba wywróżenia prawdy z tego przez fanów. Nitro na początku grudnia 2020 "potwierdził", że raper zaliczył epizod z Fagatą:

[...] że następny youtuber, który poleci na to, skończy tak samo jak Stuu, Kamerzysta… jak Żabson - stwierdził Nitro.

Czemu jak Żabson? Był epizod z Fagatą? - zapytał Takefun.

Nitro po chwili kręcenia się i potakiwania głową potwierdził: Oj był.

No, coś tam mi zaczęło świtać. Zapomniałem o tym totalnie - potwierdził Takefun.

Żabson miał epizod z fagatą?

Może to były tylko śmieszki. Może trollowali. A może mówili prawdę. Nikt tego nie jest w stanie potwierdzić.

Lexy o Żabsonie

Krótka piłka, Lexy ma mieć bardzo złe zdanie o raperze. Jak złe? Sami oceńcie.

Lubisz Żabsona? - zapytał jeden z komentujących na live.

Nie. Nasłuchałam się tyle na jego temat, że… ja po prostu nie przepadam za chłopakami, którzy nie są zbyt wierni - stwierdziła Lexy.

trwa ładowanie posta...

Może coś było, może nie

Bez jakichkolwiek dowodów - przeczytaliście bajkę. Może być prawdziwa. Może mieć ziarnko prawdy. A może być w 100% zmyślona.

Nie poznamy prawdy, dopóki jedna ze stron nie wypowie się na ten temat. Niby były też screeny od McKsiąże, które między słowami potwierdzałyby, że do czegoś doszło… ale to już widzieliście, więc nie ma sensu rozpisywać się nad tym.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2