serial
Niebinarny Transformer atakowany przez rodziców. Serio, tylko to ich niepokoi?
obóz dla iwlkołaków Wednesday

Emma Myers, aktorka z "Wednesday", była na "obozie dla wilkołaków"

Źródło zdjęć: © netflix, wednesday
Anna RusakAnna Rusak,09.01.2023 16:30

Emma Myers to aktorka, która w serialu "Wednesday" wciela się w rolę Enid Sinclari, czyli najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki. W programie "The Tonight Show" opowiedziała o "obozie dla wilkołaków", który miał ją przygotowywać do roli. Czy zobaczymy ją z drugim sezonie "Wedensday"?

Tak, to już pewne! Netflix oficjalnie wypuścił zapowiedź drugiego sezonu "Wednesday". Przypuszczenia, że serial trafi na inną platformę się nie sprawdziły. Miejmy nadzieję już w przyszłym roku będziemy mogli oglądać kontynuację przygód córki Addamsów.

Ciekawe, czy tym razem aktorzy również wezmą udział w "obozie dla wilkołaków"? O takim doświadczeniu w pracy opowiedziała Emma Myers, która w "Wednesday" wciela się w rolę Enid Sinclair.

"Wednesday" i obóz dla wilkołaków

Jeśli oglądaliście serial "Wednesday" to zapewne wiecie, kim jest Enid. To współlokatorka i przyjaciółka Wednesday, która jest poniekąd jej przeciwieństwem. Wielu chciałoby, zobaczyć ją w związku z główną bohaterką. Fani mają teorie, że postać grana przez Jennę Ortegę jest biseksualna.

Wiemy już, że kultowy taniec Wednesday powstał w dość trudnych warunkach, bo aktorka była chora na Covid-19. Czy spodziewaliście się, że część aktorów - w ramach przygotowania się do pracy - uczestniczyła w "obozie dla wilkołaków". O tym wydarzeniu opowiedziała podczas ostatniej w "The Tonight Show" Myers.

W trakcie "obozu dla wilkołaków" aktorzy mieli doskonalić swoje umiejętności parkour i wzmacniać sprawność fizyczną, by w jak najlepszym stopniu oddać swoją rolę. Dzięki temu, jak mówi Emma, mogli "wejść w ducha wilkołaka".

- Nigdy w życiu nie doświadczyłam tyle parkouru. Biegałam po podłodze na czworakach, przeskakując przez różne rzeczy. Kaskaderzy mówili, że są owcami, a my czołgaliśmy się okrążając ich - mówi Emma o serialu "Wednesday".

Emma Myers on Preparing to be a Werewolf in Wednesday and Her SEVENTEEN Obsession (Extended)

Drugi sezon "Wednesday". Kiedy premiera?

O tym, czy Enid w pełni wykorzysta umiejętności zdobyte na "obozie dla wilkołaków" przekonamy się najpewniej w drugim sezonie "Wednesday". Przypomnijmy, że pod koniec sezonu pierwszego udało jej się w końcu odblokować wilkołacze moce.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy konkretnie pojawi się drugi sezon serialu, ale biorąc pod uwagę, że prace już ruszyły, możemy spodziewać się go dość szybko. Zwiastun "Wednesday" też niestety niewiele mówi, więc pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Wednesday | Zapowiedź sezonu 2 | Netflix

Źródło: Tonight Show, Popbuzz

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 27
  • emoji ogień - liczba głosów: 60
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 56
Komentarze (0)
arrow
Finał "Sukcesji" odkrył karty. Potwierdzono, że ta postać jest LGBTQ+