Emily w Paryżu
"Emily w Paryżu" komentowana przez francuską influencerkę: "Głęboko gardzę jej strojami"
"Emily w Paryżu" sezon 4

"Emily w Paryżu" sezon 4. Gabriele czy Alfie? Z kim będzie Emily?

Źródło zdjęć: © netflix
Anna RusakAnna Rusak,22.12.2022 16:00

Wiele osób po końcówce trzeciego sezonu "Emily w Paryżu" dręczy myśl: czy Emily w końcu będzie z Gabrilem? Na to pytanie odpowiada Darren Star, showrunner serialu. Przy okazji zdradza, co nas czeka w czwartym sezonie "Emily w Paryżu". Uwaga tekst zawiera spoilery!

Macie za sobą już seans trzeciego sezonu "Emily w Paryżu", który w zasadzie nie różni się od poprzednich sezonów, o czym w recenzjach pisali krytycy? To dobrze, bo czas przygotować się na kolejny rozdział tej paryskiej dramy.

Czy czwarty sezon "Emily w Paryżu" będzie tak samo kiczowaty i przewidywalny jak poprzednie odsłony? Tego nie wie jeszcze nawet sam showrunner serii, który w wywiadzie opowiedział o przyszłości serialu. Co nas czeka w czwartym sezonie "Emily w Paryżu"? Kiedy premiera?

"Emily w Paryżu" - sezon 4. Kogo wybierze Emily?

Zakładam, że ten tekst czytają osoby, które mają już za sobą trzeci sezon "Emily w Paryżu", więc musicie liczyć się ze spoilerami. Gdy pisałam we wstępie o paryskiej dramie, nie przesadzałam. Ostatni odcinek serialu jest naprawdę przesadnie dramatyczny.

Zacznijmy od tego, że Camille z Gabrielem postanawiają spontanicznie wziąć ślub, ale w połowie przysięgi dziewczyna stwierdza, że nie może tego zrobić, bo wie, że Gabriel jest zakochany w Emily. Wtedy Alfie mówi Emily "żegnaj", bo nie chce być "tym drugim". Gdy wydaje się, że Emily w końcu będzie z wolnym już Gabrielem, ten oświadcza jej, że Camille jest z nim w ciąży. Tak, "Emily w Paryżu" powoli zamienia się w trzecim sezonie w "Modę na sukces".

EMILY IN PARIS Season 3 Ending Explained

W każdym razie, jak możecie się domyślić, w czwartym sezonie "Emily w Paryżu" najprawdopodobniej dowiemy się, czy chłopakowi uda się połączyć rolę ojca dziecka Camille z relacją z Emily. Oznacza to tylko jedno: jeszcze więcej dramy. Szczególnie, że -jak w rozmowie z "Entertainment Weekly" przyznaje showrunner serialu  Darren Star - Alfie nie zniknie z pola widzenia, choć możliwe, że ktoś inny skradnie jego serce. Nie jest też przekonany, że Emily będzie z Gabrielem w 4. sezonie serii.

- Nie sądzę, żeby to oznaczało, że Alfie teraz zniknie z pola widzenia. Myślę, że Alfie bardzo zakorzenił się już w życiu tych postaci, w pracy itp. Pytanie na przyszłość brzmi tylko: jak to teraz zrobić – mówi w rozmowie Star.

- Nie sądzę, żeby to [dziecko] oznaczało, że Gabriel i Emily nagle rzucą się sobie w ramiona. Myślę, że to przeszkoda. Sądzę, że jest między nimi ogromny bałagan, który musiałby zostać uprzątnięty, zanim uczciwie weszliby w związek – dodaje showrunner.

Kiedy premiera 4. sezonu "Emily w Paryżu"? Czy będzie 5. sezon?

Jak więc widzicie, wciąż nie wiadomo, co czeka Emily w czwartym sezonie. Czy twórcy zdecydują się na kontynuację tego niewymagającego serialu i nakręcą piąty sezon "Emily w Paryżu? Wychodzi na to, że sam showrunner jeszcze nie wie, jak dalej potoczą się losy Emily i czy czwarty sezon będzie ostatnim. W każdym razie na razie nie planuje również zakończenia tej historii.

- Pod koniec trzeciego sezonu pojawia się wiele komplikacji i wiele możliwych dróg dla wszystkich tych postaci. Więc myślę, że w czwartym sezonie mamy wiele pytań, na które potrzeba odpowiedzi. […] Właściwie nie mam jakiegoś jednego wielkiego zakończenia dla Emily. [..] Dlatego nie szukamy w tej chwili tego końca i nie mamy go w planach na ten moment – mówi w rozmowie Star.

Jak więc widzicie, istnieje duża szansa, że dostaniemy piaty sezon serialu. Jeśli z kolei zastanawiacie się, kiedy pojawi się czwarty sezon "Emily w Paryżu", to biorąc pod uwagę to, że dwa poprzednie pojawiały się pod koniec roku, to na kontynuacje tej dramy możemy liczyć w grudniu 2023 roku.

Emily w Paryżu – sezon 3 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 26
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Tak naprawdę to najlepszy był sezon 1... było czuć chemie, był nieprzewidywalny i taki inny.. potem już standardowa telenowela
Odpowiedz
1like1dislike
Edit,zgłoś
Jestem na półmetku 3 sezonu i stwierdzam, że serial zaczyna mnie męczyć.
Odpowiedz
0like1dislike
Komentarze (2)
arrow
McBaguette z "Emily w Paryżu" w McDonald’s. Gdzie kupić?