Nikita opowiedziała o reakcji rodziców na niebieską platformę

Nikita nie wstydzi się niebieskiej platformy. Pochwaliła się reakcją rodziców

Źródło zdjęć: © Instagram: nikitkaaa_oficjalnie / Instagram: nikitkaaa_oficjalnie
Weronika Paliczka,
09.02.2024 15:30

Nikita nie przestaje zaskakiwać. Była partnerka Daniela Magicala założyła niebieską platformę. Teraz chwali się reakcją rodziców.

Nikita zdaje się dopiero rozwijać skrzydła. Była partnerka Daniela Magicala robi wszystko, aby nie być kojarzoną wyłącznie z Urzędniczą i patologią, która tam panowała. Wychodzi jej to różnie, ponieważ podjęła się m.in. walki ze swoją byłą, niedoszłą teściową Gohą Magical, którą ku zdziwieniu wszystkich przegrała.

Kariera muzyczna, freak fighty i zlecenia poboczne Nikity

Od czasu rozstania z Danielem Magicalem Nikita próbowała wielu różnych ścieżek kariery. Influencerka dwa razy stanęła w oktagonie. Raz jej przeciwniczką była Monika Laskowska. Za drugim razem walka była niemal rodzinna. Nikola w oktagonie spotkała się z Gohą Magical. Konfrontacja obu pań była niezwykle emocjonująca. Wyrzucały sobie m.in. narkomanię czy alkoholizm.

Podczas konferencji Clout MMA doszło również do zaskakującego zdarzenia. Nikita zaręczyła się z Łukaszem Pawłowskim "Cameraboyem". Wcześniej influencerka była łączona m.in. z Amadeuszem Ferrarim czy Adrianem Ciosem, którzy pomogli jej po ucieczce od Daniela Magicala. Przed walką z Gohą Magical Nikita wypuściła piosenkę "Glow Up" nawiązującą do zmian, które zaszły w jej życiu po ucieczce z Urzędniczej.

Nikita potrafi śpiewać?

Jeszcze w trakcie związku z Danielem Magicalem Nikita udowadniała, że potrafi śpiewać. Influencerka ma ładny, popowy głos, nic więc dziwnego, że go wykorzystuje. Od czasu "Glow Up" Nikita wypuściła jeszcze dwa single: "Feromony" wydane 6 grudnia 2023 r. oraz "Nowy rozdział", który ujrzał światło dzienne 29 grudnia 2023 r. Prace nad teledyskiem do najnowszego singla trwały podczas wyjazdu Nikity do Tajlandii. Influencerka wraz z narzeczonym wybrali się do Azji zaraz po przegranej walce na Clout MMA.

Nikola Biela zapowiedziała już nowy utwór nagrany razem z Cameraboyem. Singiel ma nosić tytuł "Piosenka dla dwojga". Jej fragment Nikita udostępniła na swoim Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NIKITA - Feromony (Official Video)

Nikita działa na niebieskiej platformie

14 stycznia na Instagramie Nikita zapowiedziała "start z czymś specjalnym". Do wpisu dodała dwie sugestywne emoji: niebieskie serce oraz zaślinioną buzię. Dzień później okazało się, że influencerka rusza z niebieską platformą. Jej decyzja wzbudziła zarówno podziw, jak i niechęć odbiorców. Sprawę skomentowała m.in. Lexy, która zapytała Nikolę, co ta ze sobą robi. To jednak nie zatrzymało Nikity. Była freak fighterka ogłosiła konkurs, w którym najciekawszy komentarz zdobywa "specjalne zdjęcie na priv".

Podczas jednej z transmisji live Nikita została zapytana o opinię jej rodziny dotyczącą jej konta na niebieskiej platformie. Pytanie ewidentnie zdenerwowało influencerkę, która wzburzona stwierdziła, że "rodzina zareagowała normalnie". Nikita argumentuje, że jest "dorosłą osobą, która może robić co chce".

Nikola Biela podkreśliła też, że jeśli będzie chciała założyć pomarańczową platformę, to również to zrobi. Komentujący nie są jednak tego samego zdania. Wiele osób twierdzi, że Nikita nie ma zbyt wiele wspólnego z dorosłością. Jako argument podają spanie z pluszakami i otrzymywanie ich od teściowej. Inni uważają natomiast, że Nikita dzieli się z rodziną pieniędzmi, dlatego nie ma ona problemu ze sposobem ich zarabiania.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 18
  • emoji kupka - liczba głosów: 1