ludzie
Amanda Seyfried o swoich atakach paniki: "To tak, jakbym walczyła o przeżycie"
OnlyFans

Dzieci wyrzucone ze szkoły za konto OnlyFans ich matki

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,01.03.2021 08:35

Świat obecnie wygląda, jak wygląda. Z jeden strony szaleje pandemia, więc wszystko jest postawione na głowie. A z drugiej strony dzieci mogą zostać wyrzucone ze szkoły przez konto na stronie OnlyFans ich… mamy?

bDTYlAhv

Dla osób, które nie kojarzą, czym jest OF (albo słyszeli, ale nadal nie ogarniają): OnlyFans to platforma typu social media działająca na podstawie systemu subskrypcji. Osoby mogą wykupywać dostęp do różnych zdjęć oraz nagrań, najczęściej intymnych i nsfw.

Bohaterką naszej historii jest Crystal Jackson, którą na innych social media (oraz OnlyFans) możecie spotkać pod pseudonimem Mrs. Poindexter:

Sama Jackson mówi o tym, że rozpoczęła swoje konto na OF po to, aby „na nowo rozpalić iskrę w jej 14-letnim małżeństwie”. Przy okazji jej profil OnlyFan zaczął zarabiać naprawdę niezłe pieniądze. 

bDTYlAhx

W pierwszym miesiącu tylko na OF Mrs. Poindexter zarobiła 15 tysięcy dolarów. Teraz ta kwota wzrosła nawet 10-krotnie, do około 550 tysięcy złotych miesięcznie. Na OnlyFans tworzy ona content nazywany przez nią jako “mom next door”.

To nie spodobało się szkole, do której uczęszczały jej dzieci. Mowa o Sacred Heart Parish School w Sacramento, w stanie Kalifornia. Jak przekazała stacja CBS, wszystko zaczęło się od momentu, kiedy grupa matek dzieci z owej szkoły, odnalazła jej profil na OnlyFans.

Rozpoczęły one kampanię, aby wyrzucić dzieci Crystal Jackson z katolickiej szkoły podstawowej. Mówi się także o tym, że grupa wysłała anonimowy list ze zdjęciami z OF do diecezji i dyrektora szkoły.

bDTYlAhz

I cała trójka dzieci została wyrzucona. CBS13 dotarło także do maila, który zawierał informacje o wydaleniu uczniów z Sacred Heart Parish School, który otrzymała rodzina Jacksonów. Można z niego wyczytać, iż to, co robi Mrs. Poindexter jest "w bezpośrednim konflikcie z tym, co mamy nadzieję przekazać naszym uczniom". Mail został podpisany przez dyrektorkę szkoły.

Szkoła nie skomentowała sprawy.

Czy według Was, dzieci powinny odpowiadać za to, co robią ich rodzice?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Co robić w majówkę, żeby nie zamulać? Najciekawsze propozycje