trendy
Latwogang wydał piosenkę. To na pewno nie diss na Mini Majka
Gender reveal party z trygrysem

Dubajczycy wykorzystali TYGRYSA, aby ujawnić płeć dziecka. Szczyt okrucieństwa?

Źródło zdjęć: © Vibez / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.10.2021 15:22

Gender reveal party to popularny w USA rodzaj przyjęcia, podczas którego przyszli rodzice ujawniają płeć dziecka. Moda zawędrowała przez ocean do Dubaju, tylko w wypaczonej formie. Pewna para, aby ujawnić płeć swojego potomstwa, wykorzystała... tygrysa.

Dubaj miastem snów? No tak niekoniecznie, jeśli nie jesteś obrzydliwie bogatym człowiekiem. Na profilu IG @lovindubai (blisko 600k follow, konto zajmuje się promocją największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich) ukazało się bulwersujące nagranie. Przedstawia ono tygrysa, którego zadaniem jest ujawnić płeć dziecka. Internauci oskarżają autorów nagrania o znęcanie się nad zwierzęciem.

Na nagraniu widzimy, jak dziki kot znajduje się na plaży obok hotelu Burj Al Arab. Przed tygrysem znajdują się przywiązane do liny balony. Zwierzę podskakuje i przebija pazurami jeden z balonów - wylatuje z niego mgiełka i konfetti w różowym kolorze. Oznacza to, że dziecko będzie dziewczynką.

Gender reveal party
Gender reveal party (Instagram , Instagram)
Gender reveal party
Gender reveal party (Instagram , Instagram)
Gender reveal party
Gender reveal party (Instagram , Instagram)

Internauci pytają, czy to jest naturalne środowisko tygrysów?

Autorzy nagrania zapewnili, że nie skrzywdzili tygrysa oraz posprzątali plażę z przebitych balonów. Jednak wielu internautów wyraziło oburzenie, że milionerzy wykorzystują dzikie zwierzę jako rekwizyt w celu stworzenia efektownego nagrania. "To nie jest domowe zwierzę", napisał jeden z komentujących nagranie. "Te imponujące zwierzęta nie są po to, aby wykorzystywać je dla przyjemności"

Nie wiadomo, czy autorzy nagrania zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Dbamy jednak o parytet dobrych wiadomości. Ania dowiedziała się, że cyrk w Polsce po raz pierwszy został skazany za znęcanie się nad zwierzętami. Dowiedzcie się, dlaczego jest to wielkie wydarzenie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Jak wyglądać na obrzydliwie bogatego? "Sukcesja" daje lekcje cichego luksusu