Dawid Piątkowski kontratakuje z kolejnym śmiesznym żartem

Dawid Piątkowski, ten od "zbuduj bliźniaki", podaje *lifehacka* na bezkarną, piracką jazdę

Źródło zdjęć: © TikTok, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,25.01.2022 14:23

Dawid Piątkowski zasłynął w sieci z głośnego motta "weź kredyt, zbuduj bliźniaki i zostań milionerem". Teraz znowu zachciało mu się sławy, więc palnął coś o prawie jazdy, mandatach oraz przekraczaniu prędkości, ech.

Macie czasem takie dni, gdy wszystko idzie świetnie, ale powraca jakiś problem sprzed miesięcy? Zaczyna was boleć noga, przypomnieliście sobie o głupiej sytuacji czy… przeglądnęliście Stories Jana Śpiewaka, który odkopał tiktokowego "celebrytę", Dawida Piątkowskiego?

To ostatnie aplikuje się do mnie. Milioner od nieruchomości i guru zarabiania znowu jest na świeczniku - oczywiście przez swoje kontrowersyjne tezy. Dawid trafia idealnie w to, co boli Polaków i wykorzystuje te pinezki do zdobywania atencji. Stety, niestety - bo można się pośmiać - zbiera tę atencję.

Dawid Piątkowski o magicznym lifehacku

Pamiętacie, że ostatnio mandaty za szybką jazdę poszły do góry? Każdy kierowca ma teraz z tyłu głowy, że może sporo zabulić za nawet niewielkie przekroczenie prędkości. Wiadomo też, że za wielokrotne przekroczenie prędkości policja odbierze nam prawo jazdy. Jaki jest magiczny lifehack od milionera, który ma gdzieś przepisy?

W Polsce, no przyznam się, lubię zapier*alać, dlatego wpadłem na genialny pomysł, że sobie wyrobię tutaj prawo jazdy indonezyjskie i wracając do Polski nie będą musiały mnie obowiązywać punkty karne.

Będę musiał tylko płacić mandaty, zero punktów karnych do końca życia. Dziękuję do widzenia. Polecam się, jakby ktoś miał pytania, śmiało zadawajcie.

trwa ładowanie posta...

Już nie warto chyba nawet pisać o tym, że policja i tak może nam wtedy zabrać prawo jazdy za "stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym". To jest idealny bait.

Bait na wkurzenie Polaków

Dawid Piątkowski od początku swojej twórczości na takim TikToku obrał sobie za cel zdobycie popularności najprostszą drogą: wkurzeniem ludzi. To samo tyczyło się zdobywania fejmu na nieruchomościach. Trzeba wydać na świat coś, co przeczy przyjętym standardom, co może zirytować przez różnicę w majętności czy coś, co stawia nas wyżej od wszystkich.

Ostatnie dwa podpunkty tyczą się idealnie powyższego nagrania:

Będę musiał tylko płacić mandaty, zero punktów karnych do końca życia.

  • Dawid stawia się ponad prawem,
  • oraz w pozycji osoby, która może przepalać pieniądze w piecu.

Inni muszą się stosować do prawa - ale Dawid mówi otwarcie, iż z jego lifehackiem oraz kasą może stać ponad wszystkim.

Oto idealny przypadek trolla, który potrzebował trochę atencji

Piątkowski przestał nagrywać na TikToku, siedzi gdzieś na cudownych wakacjach życia - ale przecież trochę atencji przyda się każdemu. Oto więc i to nagranie.

"Stop making stupid people famous"? Trochę tak.

A, bo to był żart?

Tak, Dawid potem na Stories przekazał, że to był… żart! Tak: nagranie z TikToka zostało obwieszczone żartem na znikających Stories z Instagrama, bo tak. Powiedział, że to "fragment z filmu" i poskarżył się na to, że ludzie nie znają się na kinematografii.

Na TikToku, gdzie średnia wieku to pewnie z 14-15 lat…

Wiecie, czemu powiedziałem, że lubię zapier*alać? Bo to jest fragment z filmu i to jest genialne. To komedia, kawał, dowcip, żart na Boga. Jak kogoś to nie bawi, to koniecznie idźcie do psychologa lub od razu do psychiatry po tabsy.

Dawid Piątkowski o śmiesznym żarcie z TikToka... "śmiesznym"
Dawid Piątkowski o śmiesznym żarcie z TikToka... "śmiesznym" (Instagram)
Dawid Piątkowski o śmiesznym żarcie z TikToka... "śmiesznym"
Dawid Piątkowski o śmiesznym żarcie z TikToka... "śmiesznym" (Instagram)
Dawid Piątkowski o śmiesznym żarcie z TikToka... "śmiesznym"
Dawid Piątkowski o śmiesznym żarcie z TikToka... "śmiesznym" (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Popl,zgłoś
Myśle ze ta strona jest oparta na wykorzystywaniu takich właśnie treści. Sory hipokryzja straszna, co byście robili gdyby nie influencerzy, przecież tylko dlatego ludzie odwiedzają tę stronę.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się