popkultura
Afera pedofilska na YouTube. Zgłoszą sprawę do prokuratury
Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe prosi, aby już nie męczyć go pytaniem, czy zagra Harry'ego Pottera

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.03.2022 11:30

Wielu fanów Harry'ego Pottera łudzi się, że Daniel Radcliffe ponownie wcieli się w rolę chłopca, który przeżył. Sam aktor studzi nadzieje fanów. W najnowszym wywiadzie Brytyjczyk apeluje, aby już go więcej nie męczyć pytaniem, czy zagra Pottera.

W tym roku mija 11 lat odkąd ukazał się ostatni film z serii o Harrym Potterze. Mimo to przygody chłopca, który przeżył zachwycają kolejne pokolenia. Na podstawie świata stworzonego przez J.K. Rowling powstają gry wideo (Hogwarts Legacy), sztuki teatralne czy spin-offy (trylogia Fantastyczne zwierzęta). Kto z nas nie chciałby przynajmniej na jeden dzień trafić do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie?

1 stycznia HBO wyemitowało Harry Potter 20. rocznica: Powrót do Hogwartu. Program, który był formą nostalgicznych odwiedzin w magicznym świecie, trudno było sobie wyobrazić bez Daniela Radcliffe'a. Aktor jest ikoną serii i raczej nikt jeszcze przez długi czas nie odważy się obsadzić kogokolwiek innego jako Pottera. Co więcej, fani uniwersum marzą, aby Brytyjczyk ponownie zagrał kultową rolę.

Daniela Radcliffe mówi "nie" (przynajmniej na razie)

Radcliffe często dostaje pytania o to, czy raz jeszcze zagra Harry'ego Pottera. Pytanie ponownie padło z ust dziennikarza przy okazji wywiadu udzielonego na potrzeby promocji Zaginionego miasta - filmu, w którym Radcliffe wciela się w rolę bogatego archeologa. Brytyjczyk opowiedział, czy wystąpiłby w potencjalnej filmowej adaptacji sztuki teatralnej Harry Potter i przeklęte dziecko.

Moja odpowiedź nie spodoba się wielu osobom, ale ten świat przestał być częścią mojego codziennego życia. Docieram do punktu w swoim życiu, w którym wydoroślałem z Pottera i jestem naprawdę z tego zadowolony, tymczasem powrót byłby ogromną zmianą. Nigdy nie powiem nigdy, ale zwróćcie uwagę, że aktorzy z "Gwiezdnych Wojen" wrócili do swoich ról po 30-40 latach. Dla mnie minęło 10 lat. Teraz mnie to nie interesuje.

- Daniel Radcliffe

The Lost City | Official Trailer (2022 Movie) – Paramount Pictures

Odpowiedź Brytyjczyka rozczaruje fanów Hogwartu, ale mam wrażenie, że nie będziemy musieli czekać 30 lat, aby ponownie ujrzeć go w roli Pottera. Bądźmy szczerzy - Radcliffe jest aktorem jednej roli. Kogokolwiek innego by nie zagrał, zawsze będzie Harrym Potterem.

Źródło: New York Times

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Young Leosia kręci z Kacprem Błońskim? Internetowe swatki w akcji