seriale
Czarnoskóry Profesor X? Giancarlo Esposito, znany z "Breaking Bad", wcieli się w kultową postać? [PLOTKI]
Serial aktorski z Atomówkami: pierwsze ujęcia aktorek w strojach

Czy to parodia z Pornhuba? Nie! Oto prawdziwe stroje Atomówek z serialu aktorskiego

Źródło zdjęć: © Zdjęcie: Twitter, Emoji: Openmoji, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.04.2021 12:45

Ostatnio pisałem o serialu z dorosłymi Atomówkami. Wszystko zapowiadało się świetnie: dorosłe heroiny, dorosłe tematy — ogólnie szał i oczekiwanie. Tyle że zobaczyliśmy właśnie stroje z pierwszego odcinka Atomówek.

bFZZfuKX

Jeżeli nie widzieliście mojego poprzedniego tekstu o nowych Atomówkach, to sprawdźcie go czym prędzej! Dowiecie się tam, o co chodzi w nowym serialu aktorskim oraz kim są odtwórczynie głównych bohaterek.

W skrócie, abyście wiedzieli, o co chodzi, gdy zobaczycie na prawdopodobnie najgorsze stroje z serii o superbohaterach. Nawet gdy patrzymy na niektóre odcinki bardzo starych seriali Flasha czy Smallville.

O czym będzie serial aktorski z Atomówkami?

Serial ma opowiadać historię dorosłych bohaterek. Prawdopodobnie będzie to luźna kontynuacja historii kreskówki. Czyli heroiny w składzie Bójka, Bajka i Brawurka ratowały za młodu świat i były na ustach wszystkich. To pozostawiło je jednak z… utratą dzieciństwa i problemami.

Zapowiada się bardzo poważny serial? Tak się wszystko zapowiadało po pierwszych oficjalnych informacjach. Jednak ostatnio, dzięki portalowi TMZ wyciekły zdjęcia z pierwszego odcinka tego aktorskiego serialu o Atomówkach.

Szczerze? Nie zapowiada się to świetnie. W sensie sam koncept wydaje się tak zły, że tylko Pornhub mógłby wpaść na coś takiego. Sami zobaczcie.

bFZZfuKZ

Oto stroje aktorek z serialu Atomówki

Poczekamy na finalne efekty. Warto tutaj zauważyć, że obecnie kręcony jest dopiero pilot. Może to tylko zmyłka i bohaterki będą nosiły inne, bardziej… normalne stroje? Czas pokaże, jednak obecny stan zakrawa na parodię porno w stylu "Star F*cks".

bFZZfuLb
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Better Call Saul: Sezon 6. Zaskakujące zakończenie serialu [RECENZJA]