Czy to parodia z Pornhuba? Nie! Oto prawdziwe stroje Atomówek z serialu aktorskiego
Ostatnio pisałem o serialu z dorosłymi Atomówkami. Wszystko zapowiadało się świetnie: dorosłe heroiny, dorosłe tematy — ogólnie szał i oczekiwanie. Tyle że zobaczyliśmy właśnie stroje z pierwszego odcinka Atomówek.
Jeżeli nie widzieliście mojego poprzedniego tekstu o nowych Atomówkach, to sprawdźcie go czym prędzej! Dowiecie się tam, o co chodzi w nowym serialu aktorskim oraz kim są odtwórczynie głównych bohaterek.
Podobne
- Atomówki rozsyłające swoje nudesy i biorące narkotyki. Czy to fanfiction? Nie! Wyciekł skrypt serialu aktorskiego 🤦🏼
- Dorosłe Atomówki w reboocie serialu! Kim są aktorki wcielające się w bohaterki?
- Serial z DOROSŁYMI Atomówkami zagrożony? KLUCZOWA aktorka odeszła z produkcji
- "What If" S01E01: O co CHODZI w tym nowym serialu z MCU? Czy jest to część uniwersum?
- Jak zrobić ciastka z serialu "Squid Game"? Testujemy popularny przepis
W skrócie, abyście wiedzieli, o co chodzi, gdy zobaczycie na prawdopodobnie najgorsze stroje z serii o superbohaterach. Nawet gdy patrzymy na niektóre odcinki bardzo starych seriali Flasha czy Smallville.
O czym będzie serial aktorski z Atomówkami?
Serial ma opowiadać historię dorosłych bohaterek. Prawdopodobnie będzie to luźna kontynuacja historii kreskówki. Czyli heroiny w składzie Bójka, Bajka i Brawurka ratowały za młodu świat i były na ustach wszystkich. To pozostawiło je jednak z… utratą dzieciństwa i problemami.
Zapowiada się bardzo poważny serial? Tak się wszystko zapowiadało po pierwszych oficjalnych informacjach. Jednak ostatnio, dzięki portalowi TMZ wyciekły zdjęcia z pierwszego odcinka tego aktorskiego serialu o Atomówkach.
Szczerze? Nie zapowiada się to świetnie. W sensie sam koncept wydaje się tak zły, że tylko Pornhub mógłby wpaść na coś takiego. Sami zobaczcie.
Oto stroje aktorek z serialu Atomówki
Poczekamy na finalne efekty. Warto tutaj zauważyć, że obecnie kręcony jest dopiero pilot. Może to tylko zmyłka i bohaterki będą nosiły inne, bardziej… normalne stroje? Czas pokaże, jednak obecny stan zakrawa na parodię porno w stylu "Star F*cks".
Chcecie zobaczyć coś lepszego? Sprawdźcie recenzję niesamowitej gry od Lil Nas X!
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Znamy cenę biletów na Doję Cat. Na miejsca przy samej scenie trzeba się wykosztować
- Wejdą nowe smaki Wojanków? Internet huczy od pogłosek
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Lola Young odwołała trasę koncertową? Wszystko przez dramatyczny wypadek na scenie
- Julia Wieniawa - "Światłocienie" nudzą i bawią [RECENZJA]
- Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. Fani krytykują wybór daty koncertu?