Serial aktorski z Atomówkami: pierwsze ujęcia aktorek w strojach

Czy to parodia z Pornhuba? Nie! Oto prawdziwe stroje Atomówek z serialu aktorskiego

Źródło zdjęć: © Zdjęcie: Twitter, Emoji: Openmoji, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.04.2021 14:45

Ostatnio pisałem o serialu z dorosłymi Atomówkami. Wszystko zapowiadało się świetnie: dorosłe heroiny, dorosłe tematy — ogólnie szał i oczekiwanie. Tyle że zobaczyliśmy właśnie stroje z pierwszego odcinka Atomówek.

Jeżeli nie widzieliście mojego poprzedniego tekstu o nowych Atomówkach, to sprawdźcie go czym prędzej! Dowiecie się tam, o co chodzi w nowym serialu aktorskim oraz kim są odtwórczynie głównych bohaterek.

W skrócie, abyście wiedzieli, o co chodzi, gdy zobaczycie na prawdopodobnie najgorsze stroje z serii o superbohaterach. Nawet gdy patrzymy na niektóre odcinki bardzo starych seriali Flasha czy Smallville.

O czym będzie serial aktorski z Atomówkami?

Serial ma opowiadać historię dorosłych bohaterek. Prawdopodobnie będzie to luźna kontynuacja historii kreskówki. Czyli heroiny w składzie Bójka, Bajka i Brawurka ratowały za młodu świat i były na ustach wszystkich. To pozostawiło je jednak z… utratą dzieciństwa i problemami.

Zapowiada się bardzo poważny serial? Tak się wszystko zapowiadało po pierwszych oficjalnych informacjach. Jednak ostatnio, dzięki portalowi TMZ wyciekły zdjęcia z pierwszego odcinka tego aktorskiego serialu o Atomówkach.

Szczerze? Nie zapowiada się to świetnie. W sensie sam koncept wydaje się tak zły, że tylko Pornhub mógłby wpaść na coś takiego. Sami zobaczcie.

Oto stroje aktorek z serialu Atomówki

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Poczekamy na finalne efekty. Warto tutaj zauważyć, że obecnie kręcony jest dopiero pilot. Może to tylko zmyłka i bohaterki będą nosiły inne, bardziej… normalne stroje? Czas pokaże, jednak obecny stan zakrawa na parodię porno w stylu "Star F*cks".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0