Czy TEN Vege Burger zastąpi Kurczakburgera?

Czy TEN Vege Burger zastąpi Kurczakburgera?

Źródło zdjęć: © Tło: Unsplash, Burger: McDonald's
Oliwier NytkoOliwier Nytko,29.03.2021 12:10

Czekacie na nowego Vege Burgera z McDonald’s? Nachodząca nowość może zmienić nasze podniebienia na wieki. Jednak czy TAKI burger zastąpi kurczakowego burgera?

Niestety wycofanie Kurczakburgera to coś, co zaraz nadejdzie. Nieoficjalnie, ta znana kanapka zostanie usunięta z McDonald’s już w najbliższym czasie. Mówi się o tym, iż ten burger nie sprzedawał się na tyle dobrze, aby mógł się utrzymać w restauracjach. 

Nasi sąsiedzi już wprowadzili Vege Burgera!

Dużo osób może o tym nie wiedzieć, ale w niemieckich restauracjach McDonald’s można spotkać Vege Burgery! Dokładniej, to aż dwa różne kanapki, które można spotkać w niektórych lokalizacjach w Niemczech.

Vegański Burger z McDonald's
Vegański Burger z McDonald's (McDonald's , Materiały prasowe)
Vege Burger z McDonald's
Vege Burger z McDonald's (McDonald's , Materiały prasowe)

Ale to nie wszystko, ponieważ nawet Wegański Burger z McDonald’s to nic nowego. Już w 2017 roku Finlandia zaczęła romansować z bezmięsną opcją.

Dlatego Vege Burger z McDonald’s to nic innego, jak coś, co MUSIAŁO nadejść do naszego McDonalda. Kwestią sporną będzie tylko to, jaki wygląd przybierze nasz wegański burger.

Czy ten Vege Burger zastąpi Kurczakburgera?

Patrząc na wygląd oraz zawartość — istnieje szansa, że otrzymamy odpowiednik Veganburgera TS z Niemec, czyli jeden placek, sałata, sos i bułka. Ot, standardowy burger, który możemy zobaczyć nawet w zestawie 2forU. Więcej o składzie obu kanapek możecie przeczytać po kliknięciu w powyższe nazwy odpowiednich burgerów. Nawet jego opis wygląda... zachęcająco!

Nasz nowy Veganburger TS to typowy, soczysty burger z pomidorami, chrupiącą sałatą i mnóstwem smaku. Przynajmniej tak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka - ponieważ jest jedna rzecz, której w nim nie znajdziesz: produkty pochodzenia zwierzęcego. Wegan może być tak pyszny!

To co, zamówicie od razu Vege Burgera z McDonald's, jak tylko pojawi się on w sprzedaży?

Jeżeli macie już dosyć newsów od Maku, to sprawdźcie news Michała o... diabelskim raperze, Lil Nas X!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2