Cold Boy Winter Mixtape - co wiadomo?

"Cold Boy Winter Mixtape". Co wiadomo o nowej płycie Maty?

Źródło zdjęć: © Mata / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.03.2023 11:30

Raper Mata ma ambitne plany wydawnicze na najbliższe miesiące. Wśród ogłoszonych projektów artysty znalazł się krążek "Cold Boy Winter Mixtape". Materiał zapowiada się niezwykle ciekawie.

Mata przygotowuje na 2023 r. potężną dawkę nowej muzyki. Podopieczny wytwórni SBM Label dopiero co ogłosił preorder "<33" - albumu, którego premiera zaplanowana jest na 26 maja. To niejedyna nowość, z której będą mogli się cieszyć fani rapera. Twórca ogłosił szczegóły krążka "Cold Boy Winter Mixtape".

Mata za pośrednictwem Instagrama ujawnił, że "Cold Boy Winter Mixtape" ukaże się 1 kwietnia. Bynajmniej nie będzie to prank z okazji Prima Aprilis. Artysta opublikował listę gości, którzy znajdą się na płycie. Będą to m.in. White Widow, 27.Fuckdemons, Gombao33, Beteo, Mlody Korden, Aleshen i wielu innych. Pełną listę zaproszonych twórców znajdziecie na screenshocie poniżej.

Cold Boy Winter Mixtape - co wiadomo?
Cold Boy Winter Mixtape - co wiadomo? (Cold Boy Winter Mixtape , Instagram)

"Cold Boy Winter Mixtape". Nowa płyta Maty nadchodzi

Mata w ramach kampanii promocyjnej projektu założył profil na Instagramie @cbw_pl. Konto zostało ustawione jako prywatne po tym, gdy zaobserwowało je 33 tys. fanów. Kto załapał się do grona followersów, ten może liczyć na wiele niespodzianek.

Mata będzie wypuszczał limitowane dropy ubrań i muzyki związanej z "Cold Boy Winter Mixtape". Artysta chce, żeby jako pierwsi mieli do nich dostęp fani, którzy "są w tym od początku".

Inwestycja w ubrania związane z "Cold Boy Winter Mixtape"

Raper zapowiedział drop na 21 marca o godz. 15:33. Będzie to pierwsza kolekcja "Cold Boy Winter Mixtape". Jak ujawnia artysta, "to wzory, które w zimę zrobiliśmy z chłopakami z Sajkoledux u mnie w mieszkaniu. Modelkami są nasze dziewczyny, muzy i koleżanki, a każdy model limitowany jest do 33 sztuk".

"Ceny będą wysokie, bo nie jest to merch masowej jakości, tylko limitowane wydanie przygotowane przez nas osobiście. Polecam potraktować to jako inwestycję lub zaoszczędzić pieniądze na następny drop, bo wtedy na rzeczach będziemy umieszczać nasze zdjęcia przerobione przez was lub wasze zdjęcia przerobione przez nas, a cenę ustalimy razem, bo też będziecie mieć z tego %" - tłumaczy Mata w relacji na Instagramie.

Cold Boy Winter Mixtape
Cold Boy Winter Mixtape (Mata , Instagram)
Cold Boy Winter Mixtape
Cold Boy Winter Mixtape (Mata , Instagram)
Cold Boy Winter Mixtape
Cold Boy Winter Mixtape (Mata , Instagram)

To nie koniec nowości wydawniczych Maty. Artysta swego czasu zapowiedział, że pracuje nad krążkiem "#MATA2040".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0