Mata z dziewczyną na TikToku?

Mata z dziewczyną na TikToku? Raper mówi o "wypadku przy pracy"

Źródło zdjęć: © Mata / Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.03.2023 09:45

Popularność na TikToku zdobywa nagranie, na którym raper Mata przytula się do pewnej dziewczyny. Artysta odniósł się do plotek, jakoby to była jego partnerka. Przy okazji zdradził nowe plany wydawnicze.

Mata niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Tymczasem na TikToku krąży nagranie, na którym artystę widać w towarzystwie pewnej dziewczyny. Klip sugeruje, że jest ona partnerką artysty. Wielu internautów w komentarzach popiera tę plotkę.

15-sekundowy klip przedstawia rapera, który leży na ramieniu dziewczyny i uśmiecha się do obiektywu kamery. W tle słychać piosenkę Wersow "Każdy twój oddech dodaje mi sił". Internauci w komentarzach piszą, że Michał wygląda na szczęśliwego i wyrażają nadzieję, że dziewczyna go nie skrzywdzi.

Mata mówi o swojej muzie i zapowiada nowe albumy

Raper opublikował relację na Instagramie, w której zdementował pogłoski, że przedstawiona na filmie osoba to jego dziewczyna. Jednocześnie ujawnił, że fani mogą się spodziewać premiery nowych albumów w tym roku.

"Natalia to nie moja dziewczyna, tylko muza, która zrobiła bity, na każdą z trzech płyt, które wydam w 2023. Proszę jej nie zazdrościć, tylko ją wspierać, bo razem z Pedro, Francis, Flory i Wxrrior stanowimy zespół. PS. Ten tiktok to wypadek przy pracy" - oznajmił raper.

Artysta zakończył wpis trzema frazami: "CBW Mixtape", "<33" i "#MATA2040". W mediach społecznościowych krąży teoria, jakoby to były nazwy nowych albumów Michała.

Mata i Natalia
Mata i Natalia (Mata , Instagram)

Mata wydał w 2023 r. dwa single: "Młodego Paderewskiego" i "2 izoteki". Dyskografię rapera zamyka krążek "Młody Matczak" z października 2021 r.

Ciekawią was newsy o Macie? Przypominamy, że Sąd Rejonowy Warszawa-Mokotów umorzył postępowanie w sprawie posiadania narkotyków przez rapera. Tymczasem prokuratura nie zgodziła się z decyzją wymiaru sprawiedliwości i wniosła zażalenie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 80
  • emoji ogień - liczba głosów: 12
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 60
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 16