"Złota Butelka" o wartości 500 tys. dol.

Butelka PRIME za pół mln dol. Każdy ma szansę ją zdobyć

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,11.11.2023 17:11

PRIME ogłosiło spektakularne osiągnięcie sprzedaży na poziomie 1,2 mld dol. Z tej okazji marka napojów założona przez Logana Paula zapowiedziała międzynarodowe rozdanie "Złotej Butelki" o wartości 500 tys. dol.

Podczas ekscytującego ogłoszenia marka napojów energetycznych i izotonicznych PRIME, założona przez Logana Paula i KSI, zawiadomiła świat o przewidywanej sprzedaży w wysokości 1,2 miliarda dolarów do końca 2023 r. To oszałamiające osiągnięcie zostało uczczone przez PRIME poprzez ogłoszenie międzynarodowego rozdania "Złotej Butelki"!

"Złota Butelka" za 500 tys. dol.

W ramach tej wyjątkowej inicjatywy marka planuje otwarcie ekskluzywnych "Złotych Sklepów" w Nowym Jorku i Londynie przez 48 godzin, rozpoczynając już 10 listopada. Te sklepy typu pop-up będą pełne atrakcji, ale największym magnesem będzie możliwość zdobycia unikatowej butelki PRIME wykonanej z 24-karatowego złota, o imponującej wartości 500 tys. dol.

trwa ładowanie posta...

Aby zdobyć tę wyjątkową butelkę, uczestnicy będą musieli zmierzyć się z wyzwaniem - otworzyć sejf, w którym jest schowana. Każdy sejf jest zabezpieczony 6-cyfrowym kodem, który uczestnicy będą musieli odgadnąć. Jednak to nie jest takie proste, ponieważ każdemu z nich zostanie przyznane jedynie 20 sekund, a jest tylko jedna szansa, by złamać kod. Warto zaznaczyć, że jeśli przez całe 48 godzin nikomu nie uda się rozwiązać zagadki, drogocenne butelki zostaną bezpowrotnie zniszczone.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

To wydarzenie obiecuje nie tylko ekscytującą rozrywkę, ale również stanowi unikalną okazję dla miłośników marki PRIME na zdobycie kolekcjonerskiego przedmiotu. Oznacza to, że w Nowym Jorku i Londynie rozpoczyna się prawdziwe polowanie na "Złote Butelki" PRIME, z niewielką ilością czasu na zdobycie tego wyjątkowego skarbu.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0