Chińska streamerka sprzedażowa podbija sieć

Streamerka sprzedażowa podbija sieć. Zarobiła 18 mln dol. w tydzień

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,17.11.2023 15:45

Chińska streamerka stała się prawdziwą sensacją, zarabiając 18,7 mln dol. w zaledwie tydzień. Wszystko za sprawą niekonwencjonalnej metody sprzedażowej.

Zheng Xiang Xiang to pochodząca z Chin streamerka sprzedażowa działająca w serwisie Douyin (chińska wersja TikToka). W ostatnich dniach zrobiło się o niej głośno na całym świecie za sprawą nietypowej metody sprzedażowej. Okazuje się, że jest ona zarówno efektowna, jak i efektywna, ponieważ kobiecie udało się zarobić 100 mln juanów (ok. 18,7 mln dol.) w tydzień.

Przyzwyczailiśmy się do tego, że streamerzy uciekają się do różnych sztuczek, aby przyciągnąć uwagę i sprzedawać swoje produkty. Wygląda jednak na to, że w obliczu ograniczonego czasu skupienia uwagi, internauci są ostatnio bardziej zainteresowani minimalistycznym e-handlem podczas transmisji na żywo. Świadectwem tego jest ogromny sukces Zheng.

trwa ładowanie posta...

Unikalna metoda sprzedażowa chińskiej streamerki

Według singapurskiego serwisu informacyjnego 8Days taktyka marketingowa Zheng jest prosta - ktoś podaje jej pudełko, ona podnosi produkt i wspomina o jego cenie, a następnie odsuwa go na bok. Wszystko w zaledwie trzy sekundy. Bez szczegółów, bez dalszych opisów, bez dodatkowych fotek.

trwa ładowanie posta...

Co sprawia, że Xiang Xiang jest tak wyjątkowa i przyciąga uwagę? Najpewniej jej niewzruszona ekspresja, elegancka czarna sukienka, którą nosi na większości streamów i przyspieszony sposób przedstawiania produktów. Prawdę mówiąc, wystarczy mrugnąć, żeby przegapić dany przedmiot.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Większość ubrań znajduje się w charakterystycznych pomarańczowych pudełkach. Według doniesień, pomimo tego, że pudełka przypominają te od luksusowych marek, same produkty w większości kosztują mniej niż 10 juanów (1,87 dol.) za sztukę. To tylko sprawia, że osiągnięcie Zheng jest jeszcze bardziej imponujące, ponieważ musiałaby sprzedać około 10 mln sztuk w ciągu tygodnia, aby zarobić 100 milionów juanów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
wwwatujest,zgłoś
🥇🤩🍒❓
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się