BTS zawiesza karierę

BTS zawiesza karierę! Muzycy ogłosili swoje plany na przyszłość

Źródło zdjęć: © Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.06.2022 12:00

To smutny czas dla fanów BTS. Południowokoreański boysband zawiesza karierę. Członkowie zespołu zamierzają sprawdzić swoje siły w solowych projektach.

BTS to jeden z najpopularniejszych boysbandów na świecie, który wykonuje muzykę z gatunku K-pop. Zespół działa na scenie od 2013 roku i w tym czasie zyskał status ikony. Grupa zrobiła międzynarodową karierę, o czym może świadczyć liczba obserwujących profil BTS na Instagramie - jest to ponad 65 mln osób. Zespół zgromadził wokół siebie ARMY - grupę lojalnych i zaangażowanych fanów.

BTS ogłosiło, że zawiesza karierę podczas transmisji telewizyjnej we wtorkowy wieczór. - Robimy sobie przerwę od BTS - powiedział jeden z członków zespołu Suga. Nieco później management boysbandu doprecyzował, że zespół poświęci się badaniu niektórych solowych kierunków i pozostaniu aktywnym w różnych formatach. Nie wiadomo, o jakie dokładnie projekty może chodzić.

BTS zawiesza karierę

Członkowie BTS rozmawiali o sytuacji zespołu podczas wspólnej kolacji, którą można obejrzeć na kanale boysbandu na YouTube. RM stwierdził, że po kilku ostatnich singlach BTS "nie wiedział już, jaką grupą jesteśmy", po czym podkreślił, że zespół czuł się "wyczerpany". - Problem z K-popem i światem idoli polega na tym, że nie masz czasu, aby dojrzeć. Musisz produkować muzykę, ciągle coś robić - powiedział RM.

BTS (방탄소년단) ‘찐 방탄회식’ #2022BTSFESTA

Jimin powiedział, że zespół "przechodzi przez trudny czas, gdy próbuje znaleźć swoją tożsamość, a jest to wyczerpujący i długi proces". J-Hope stwierdził, że członkowie grupy "powinni spędzić trochę czasu na osobności, aby nauczyć się, jak ponownie być jednością". Suga podkreślił, że grupa się nie rozpada, tylko "przez jakiś czas będzie żyć na osobności".

BTS obiecuje, że wróci

Jungkook obiecał, że pewnego dnia zespół wróci dojrzalszy, po czym poprosił fanów o błogosławieństwo. Z jednej strony dla milionów fanów zespołu jest to szokująca wiadomość, z drugiej strony warto zwrócić uwagę, że większość członków BTS zbliża się do wieku 30 lat. Chcą oni odpocząć od aktywności w boysbandzie i rozwinąć własne artystyczne skrzydła.

trwa ładowanie posta...

Źródła: gwiazdy.wp.pl/theguardian.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 139
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 55
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Mała,zgłoś
Ciężko pracowali przez kilka lat, mają prawo odpocząć. A fani niech nauczą się cierpliwości. Pozdrawiam chłopaków zBTS ♥️♥️♥️♥️♥️
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Wrócą w 2025r
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Wierze ,ze wroca Ci wspaniali chłopacy. Są najlepsi na świecie Będę czekała z utęsknieniem na uch powrót.
Odpowiedz
8Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7