ludzie
Koniec "Ricka i Morty’ego"? Szokujące oskarżania wobec twórcy
Billie Eilish założyła suknie Oscar de la Renta, ale pod JEDNYM warunkiem

Billie Eilish założyła suknię POD JEDNYM WARUNKIEM. Zmieniła podejście całej firmy!

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.09.2021 10:45

Billie Eilish to jedna z najważniejszych celebrytek młodej generacji. Podczas poniedziałkowej gali MET założyła pewną suknię, ale pod jednym, bardzo ciekawym warunkiem. O co chodzi?

Ile razy jakiś celebryta czy celebrytka zmienili podejście ludzi czy całych firm? Szczególnie teraz, dzięki mocy internetu, tak naprawdę każdy jest w stanie wpłynąć na działanie innych podmiotów.

Ale co jak co, ale Billie Eilish ma siłę przebicia. Młoda supergwiazda muzyki oraz aktywistka przez ostatnie 4 lata zmieniła muzyczny krajobraz, wspinając się w stosunkowo niedługim czasie na szczyt listy przebojów ze swoimi kolorowymi włosami i workowatymi ubraniami. Przed wydaniem swojego nowego albumu "Happier Than Ever" zmieniła wizerunek - i stała się odważną młodą kobietą. Ostatnie pojawienie się gwiazdy na gali MET przyciągnęło wiele spojrzeń.

Bo oto Billie, 19-letnia artystka, wystąpiła w stylizacji inspirowanej Marilyn Monore z platynowymi włosami i niesamowitą suknią od domu mody Oscar de la Renta. I ta decyzja jest najciekawsza:

Billie Eilish postawiła warunek

Artystka w rozmowie z The New York Times potwierdziła, że postawiła ogromnemu domowi mody jeden warunek. Parafrazując: "Założę waszą kreację, jeżeli wy skończycie z futrami."

Dziękuję Oscar de la Renta za zaprojektowanie tej PIĘKNEJ sukni i wprowadzenie moich pomysłów i wizji w życie. To był zaszczyt nosić tę suknię, wiedząc, że w przyszłości Oscar de la Renta nie będzie korzystał z prawdziwych futer!!!!

Jestem niezmiernie podekscytowana, że cały zespół wysłuchał mnie w tej sprawie, a teraz dokonał zmiany, która ma wpływ na większe dobro, nie tylko dla zwierząt, ale także dla naszej planety i środowiska.

Jestem zaszczycona, że jestem inicjatorką i zostałam wysłuchana w tej sprawie. Zachęcam wszystkich projektantów, aby zrobili to samo!

trwa ładowanie posta...

Dom modowy był na rozkroku ze zmianami

Od jakiegoś czasu Alex Bolen, szef marki Oscar de la Renta, zdecydował się na usunięcie futer z wybiegu - ale futrzane produkty pozostały w sprzedaży w sklepach. Od teraz firma ma przestać korzystać z naturalnego futra we wszystkich swoich kreacjach sprzedawanych w sklepach - podaje Insider.

Świetna zmiana! Szkoda tylko, że potrzeba tak ogromnej gwiazdy, aby wpłynąć na firmy modowe. Dzięki tej akcji Oscar de la Renta otrzymał trochę darmowego PR-u oraz wiele pochwalnych komentarzy. Mimo, że "sprzedaż futer stanowi znaczącą część sprzedaży i zysku dla jego firmy".

A wy, co o tym sądzicie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Mortalcio i Kartonii rozstali się. Fani winią Kingę Banaś