trendy
Ryszard Terlecki zachęca do dewastowania przyrody dla PiS-u. "A jak ktoś to napisze na murze np. kościoła, to potępicie czy nie?"
Billie Eilish

Billie Eilish kompletnie zmieniła wizerunek i pobiła rekord Instagrama!

Źródło zdjęć: © Instagram
Michał DziedzicMichał Dziedzic,03.05.2021 21:02

Billie Eilish zaprezentowała się światu jako seksbomba, czym rozgrzała internet do czerwoności... Sesja piosenkarki dla brytyjskiego Vogue'a już przeszła do historii.

bFZYOccz

19-letnia Eilish jest dziś jednym z największych nazwisk w branży muzycznej. Amerykanka wydała dopiero jeden album studyjny, ale już może pochwalić się 7 nagrodami Grammy, milionami oddanych fanów i statusem jednej z największych ikon generacji Z. Na tle innych piosenkarek nastolatka wyróżniała się wizerunkiem, który był zupełnym zaprzeczeniem tego, jak kreuje się większość "gwiazdek pop". Billie nigdy nie pojawiała się publicznie w skąpych strojach, nie wiła się sensualnie na scenie i udowadniała, że nie tylko "sex sells". No cóż, do czasu...

W związku z promocją nowej płyty, która ukaże się już 30 lipca, Billie postanowiła nieco zmienić swój image. Artystka jakiś czas temu przefarbowała włosy na blond, co wzbudziło wielkie emocje, ale nie takie jak jej sesja dla brytyjskiego Vogue'a.

Gwiazda pozuje na okładce magazynu w biustonoszu i wyszczuplającym gorsecie. W sieci pojawiło się jeszcze kilka kadrów z sesji, na których Billie wygląda jak istna seksbomba. Fani artystki byli w sporym szoku! Dotychczas gwiazda była utożsamiana z ruchem "body positive".

W rozmowie z Vogue Eilish odniosła się do sesji, mówiąc:

Mogę zrobić, co zechcę, to moja sprawa. Jeśli chcesz się poddać operacji, to zrób to. Jeśli chcesz założyć sukienkę, która sprawi, że ktoś pomyśli, że wyglądasz w niej za grubo, pie*dol to - jeśli czujesz, że wyglądasz dobrze, to wyglądasz dobrze.

bFZYOccB

Nagle stajesz się hipokrytką, jeśli chcesz pokazać swoją skórę, ciało, to jesteś łatwa, jesteś dz*wką, jesteś k*rwą. Jeśli jestem, to jestem z tego dumna. Ja i wiele innych kobiet, jesteśmy, i wiesz co? Pie*dolę to. Odwróćmy sytuację i czerpmy z tego siłę. Pokazywanie swojego ciała i pokazywanie skóry - lub nie - nie powinno odbierać nikomu szacunku - stwierdziła.

Mogę robić, co zechcę. Chodzi o to, żeby czuć się dobrze - dodała.

Warto też odnotować, że okładkowe zdjęcie zebrało na instagramowym koncie Billie milion polubień w 6 minut, ustanawiając tym samym nowy rekord!

Myślicie, że zmiana wizerunku wyjdzie jej na dobre?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Były rzepiary, teraz pora na słonecznikary. Rolnik pokazał jak niszczą jego ciężką pracę