seriale
"Zmierzch" jak "Harry Potter". Saga powróci jako serial
Batman nie może... CZEGO robić w serialu dla dorosłych?

Batman NIE MOŻE uprawiać seksu oralnego w kreskówce dla dorosłych. NIE I JUŻ

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.06.2021 14:10

Wiecie, co jest głupie? W kreskówce dla dorosłych (!) Batman nie może uprawiać seksu oralnego. Ogromne „XD”?

Batman to Batman. Jeden z najpopularniejszych herosów, niezłomny bohater i… obiekt, którego „nie można ruszyć”. A raczej on nie może się ruszyć (zaraz zrozumiecie) w animacji dla dorosłych.

Cała drama wynikła z ostatniego wywiadu udzielonego na portalu Variety przez współtwórcę serialu „Harley Quinn”. Animacji dla dorosłych, gdzie flaki i krew to normalka. Tam główne skrzypce grają sojusznicy Harley, którzy są uważani za złoczyńców.

"To niesamowicie satysfakcjonujące i swobodne wykorzystywać postacie, które są uważane za czarne charaktery, bo po prostu masz o wiele więcej swobody".

"Doskonałym tego przykładem jest trzeci sezon 'Harley', gdy mieliśmy moment, w którym Batman miał uprawiać seks oralny z Catwoman. DC powiedziało, 'Nie możecie tego zrobić. Absolutnie nie możecie tego zrobić. Bohaterowie tego nie robią.' Więc zapytaliśmy: "Mówicie, że bohaterowie są samolubnymi kochankami? Oni na to, 'Nie, chodzi o to, że sprzedajemy zabawki z tymi bohaterami. Ciężko jest sprzedać zabawkę, jeśli Batman komuś robi dobrze".

Nie, Bruce Wayne nie może uprawiać seksu oralnego z Catwoman w animacji dla dorosłych, ponieważ… nie może. Co tam, że pobił w swojej karierze tysiące osób, to jest gorsze xD

Problemem jest kasa!

DC sprzedaje masę zabawek, tak samo jak Marvel. Nie jest żadną nowością, iż przychody z merchu, licencjonowania czy właśnie zabawek, są ogromne i często zarabiają więcej, niż same filmy w kinach. Osoby decyzyjne w DC nie chcą, aby brutalny bohater, który często bije do nieprzytomności swoich oponentów, uprawiał miłość w taki sposób.

Serio?

Postanowienia osób "siedzących wysoko" potrafią być czasem bardzo, bardzo dziwne. Ale żeby Batman nie mógł zrobić czegoś tak prostego i normalnego? Śmieszna sytuacja.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Czerwiec 2023 na Disney+. "Avatar" i nowy Marvel